• Vadi'nin Medya Penceresi

18 Temmuz 2018 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

Başkan Karapıçak Çocukları Sevindirdi


  • 19 Eylül 2017 Salı
Başkan Karapıçak Çocukları Sevindirdi
Başkan Karapıçak Çocukları Sevindirdi

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının başladığı ilk günde Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, okulları ziyaret ederek çocuklarının heyecanına ortak oldu.

Sabahın erken saatlerinde çocuklar ile birlikte okulları ziyaret eden Başkan Karapıçak, hazırlatmış olduğu hediyeleri  çocuklara kendi elleriyle dağıttı. İlkokul öğrencileri için özel olarak hazırlatmış olduğu Çanta ve okul setini öğrenci ve velilere sınıflara giderek teker teker dağıttı. Özellikle okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencilerinin heyecanına ortak olarak yakından ilgilenen Başkan Karapıçak, Çocuklara hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlkokullara Çanta ve Okul setinin dışında, ilk, orta ve Lise öğrencilerine 15 Temmuz Demokrasi Zaferive Şehitleri Anma Günü münasebetiyle hazırlatmış olduğu kitapçığı öğrencilere dağıttı. Kitapçıkta, 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi, Başta Tirebolulu Şehidimiz İsmail Kefal olmak üzere diğer şehitlerimiz, 15 Temmuz Gazilerimiz yer ve 2017 yılı 15 Temmuz anma programı anlatılıyor. Kitapçıkta 15 Temmuz Gazileri o geceyi kendi yaşadıklarını anlatıyorlar.
Başkan Karapıçak Ziyaretinde; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar güvende olacaktır. Muasır medeniyet seviyesine ulaşmamız için eğitimi bilgiyi başarıyı yakalamak gerekir. Bunun için tek yol okumaktan geçer. Bizlerde Tirebolu Belediyesi olarak eğitim için her türlü desteği vermeye hazırız. Ben yeni eğitim ve öğretim yılının, Çocuklarımıza, Çocuklarının geleceği için en iyisini yapmaya çabalayan Velilerimize ve Ülkemizin her köşesinde fedakarca görev yapan öğretmenlerimize hayırlar getirmesini diliyorum.”dedi.

Okunma Sayısı: 325

Haber Kaynağı: Tirebolu Belediyesi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Başkan Karapıçak Çocukları Sevindirdi, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 4 / 10 325 8

Sitene Ekle