• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Temmuz 2018 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Bölge Milli Eğitim Müdürleri Gümüşhane'de toplandı


  • 04 Aralık 2017 Pazartesi
Bölge Milli Eğitim Müdürleri Gümüşhane'de toplandı
Bölge Milli Eğitim Müdürleri Gümüşhane'de toplandı

Doğu Karadeniz Bölgesinde illeri kapsayan eğitim öğretim faaliyetlerinin ortak çalışmalarının görüşülmesi ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen etkinlik ve proje çalışmalarının değerlendirme toplantısı Gümüşhane’de yapıldı.

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü Soner Can, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban Karataş, Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt katıldı.
    Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan Ordu, Trabzon, Giresun, Artvin, Rize, Gümüşhane ve Bayburt illerini kapsayan eğitim öğretim faaliyetlerinde ortak çalışmaların görüşülmesi ve Bakanlıkça yürütülen etkinlik ve proje çalışmalarının bölgesel bazda değerlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantı Ataç Konağında yapıldı.
    Toplantıda ayrıca, Yeni Ortaöğretime Geçiş Sisteminin Uygulanmasına çalışmaların değerlendirilmesi, Kodlama ve Robotik çalışmaların yaygınlaşması, MTSK Sınav Uygulamaları için karşılıklı görüş ve önerileri sunuldu.

Okunma Sayısı: 376

Haber Kaynağı: gumushane.gen.tr

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Bölge Milli Eğitim Müdürleri Gümüşhane'de toplandı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 4 / 10 376 8

Sitene Ekle