• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Temmuz 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Eğitim
  • İrfan Kur'an Kursu öğrencilerinden Emniyet Güçlerine ziyaret

İrfan Kur'an Kursu öğrencilerinden Emniyet Güçlerine ziyaret


  • 13 Aralık 2017 Çarşamba
İrfan Kur'an Kursu öğrencilerinden Emniyet Güçlerine ziyaret
İrfan Kur'an Kursu öğrencilerinden Emniyet Güçlerine ziyaret

Doğankent 4-6 yaş İrfan Kur'an Kursu öğrencileri, Doğankent Emniyet amirliği ile Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler.

Doğankent 4-6 yaş İrfan Kur'an Kursu öğrencileri, Emniyet Amirliğini ziyaret ettikten sonra İlçe Jandarma Komutanlığını ziyarette bulundular. Ziyaretlere ilçe Müftüsü Yusuf Çakır,  Kur’an Kursunda görevli hocalar eşlik etti. Jandarma Komutanlığındaki ziyarette İlçe Jandarma Komutanı Üst Çavuş Tuncay Doğan tarafından karşılanan öğrenciler, komutanlığın bölümleri gezdirilerek bilgiler verildi.

Yemekhanede askerlerin bulunduğu masalara oturan öğrencilere kek ve meyve suyu dağıtan Doğancı; Öğrencilerden beraber olarak yemek duasını okunurken eşilk etmelerini istedi. Hep beraber Yemek duası okundu;“Allahımız’a hamd olsun, milletimiz var olsun, afiyet olsun.” Ve ardından Müftü Çakır yemek duasını okudu.

İlçe Müftüsü Yusuf Çakır yaptığı açıklamada;” Gerek Emniyet Amirliğinde, gerekse İlçe Jandarma Komutanlığında büyük ilgi ve alaka ile karşılandık. Amacımız vatanımızı koruyan Emniyet güçlerimize ve Jandarma teşkilatımıza günahsız olan yavrularımızla manen destek vermektir. Her iki Kurumumuza bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.“Dedi.

Okunma Sayısı: 1217

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: İrfan Kur'an Kursu öğrencilerinden Emniyet Güçlerine ziyaret, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 4 / 10 1217 8

Sitene Ekle