• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Temmuz 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Öğrenciler Karne Hediyelerini Kaymakam Yılmaz'dan Aldı


  • 19 Ocak 2018 Cuma
Öğrenciler Karne Hediyelerini Kaymakam Yılmaz'dan Aldı
Öğrenciler Karne Hediyelerini Kaymakam Yılmaz'dan Aldı

Doğankent ilçesi Süttaşı İlkokulu 1.sınıf öğrencileri karne hediyeleri kitapları Kaymakam Burak Yılmaz'ın elinden aldılar.

Doğankent Kaymakamı Burak Yılmaz; Süttaşı İlkokulu 1. Sınıfında 10 öğrenciye karnelerinin yanında kitap hediye etti. Yılmaz, 4. Sınıf karne törenine katılarak 10 öğrenciye karne, 4 öğrenciye takdir, 3 öğrenciye ise teşekkür  belgelerini verdi.
Karne töreninde öğrencilere seslenen Yılmaz” 15 günlük tatil’e çıkıyorsunuz. Hediye ettiğimiz kitapları arkadaşlarınızla dönüşümlü olarak okuyun, 2. Dönem bu kitapların devamını sizlere hediye edeceğim. 2.ci dönemde derslere  daha zinde olarak başlamak için tatilde bol bol eğlenme ve dinlenmeyide ihmal etmeyin.
Milli Eğitim Bakanlığı takvimine göre 15 tatil yani yarıyıl tatili 19 Ocak 2018 Cuma bugün başlayıp 04 Şubat 2018 tarihinde sona erecek ve 05 Şubat Pazartesi günü ikinci yarıyıl eğitim-öğretim başlanacaktır.
Doğankent ilçeside 1 Anaokulu, 3 anasınıfı, 3 ilkokul, 2 ortaokul, 3 İmam-Hatip ortaokulu, 1 İmam- Hatip Lisesi, 1 Anadolu Çok Proğramlı lisesinde 92 öğretmen, 1009 öğrenci karne tatiline çıktı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından  hazırlanan takvime göre 18 Eylül 2017'de başlayan eğitim öğretim yılı 08 Haziran 2018'de sona erecek.
Süttaşı İlkokulundaki karne dağıtım törenine İlçe Jandarma Komutanı Tuncay Doğancı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Şirin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sadiye Gümüş ve öğretmenler katıldılar.

Okunma Sayısı: 1236

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Öğrenciler Karne Hediyelerini Kaymakam Yılmaz'dan Aldı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 4 / 10 1236 8

Sitene Ekle