• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Temmuz 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Çok Lisesi Müfredat Proğramı Belirleme Toplantısı


  • 22 Şubat 2018 Perşembe
Çok Lisesi Müfredat Proğramı Belirleme Toplantısı
Çok Lisesi Müfredat Proğramı Belirleme Toplantısı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemini düzenleyen yeni yaklaşımlar esas alındığında ilçemizde Çok Programlı Lise müfredatı uygulayan ortaöğretim kurumumuzun gelecek yıllarda hangi tür ve programı uygulayarak ilçedeki eğitimi hayatına çağ nüfusunun ihtiyaç ve beklentilerine uygun okul türünü belirlemek için 23/02/2018 Cuma günü Doğankent Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde toplantı düzenlenmiştir.

Toplantıya Doğankent’te yaşayan tüm halkımız başta olmak üzere İlçe Kaymakamı Burak YILMAZ, Belediye Başkan H. Birol TEKİN, AK Parti İlçe Başkanı  Rüşen ÖZDEN’in katılımları beklenmektedir.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Tirebolu Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğünün işbirliğinde gerçekleştirilecek toplantıya Doğankent’te bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daire amirleri, meslek kuruluşları, Okul Müdürlükleri, Okul Aile Birlikleri, Siyasi Parti temsilcilikleri, Köy ve Mahalle Muhtarları,   öğrenci velileri davet edilmiştir.

 Toplantı sonunda katılımcılara bir anket uygulaması planlanmıştır. Anket sorularına verilecek cevaplardan elde edilen genel yaklaşıma dayalı olarak Doğankent Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin hangi tür ve programda eğitim- öğretim hayatına devam edeceği kararı olgunlaştırılacaktır.

Toplantı 23/02/2018 Cuma Günü Saat 10.00’da Doğankent Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilecektir.

Okunma Sayısı: 637

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Güncelleme: 22 Şubat 2018 Perşembe
Haber Etiketleri: Çok Lisesi Müfredat Proğramı Belirleme Toplantısı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 4 / 10 637 8

Sitene Ekle