• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Doğankent Meslek Yüksek Okulu Yurdu KYK'ya Devrediliyor


  • 14 Şubat 2019 Perşembe
Doğankent Meslek Yüksek Okulu Yurdu KYK'ya Devrediliyor
Doğankent Meslek Yüksek Okulu Yurdu KYK'ya Devrediliyor

Yapımı Kolin AŞ. tarafından gerçekleştirilen Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksek Okulu Ek Hizmet Binası Veysi Akın Koloğlu Meslek Yüksek Okulu Yükseköğrenim Öğrenci Yurdunun Kredi Yurtlar Kurumuna devri için ön inceleme yapıldı.

Doğankent İlçe Kaymakamı Muhammet Emre Canbolat, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, Şube Müdürü Muzaffer Ergün, Seyit Vakkas Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Nurettin Günay, AK Parti Doğankent İlçe Başkanı Yaşar Dede, Akparti Doğankent Belediye Başkan Adayı Rüşan Özden ve Kolin yetkilileri yurdu inceleyerek ön incelemeyi gerçekleştirdiler.
Akparti Doğankent Belediye Başkan Adayı Ruşan Özden sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "İlçemiz için hizmet üretmeye devam ediyoruz. Meslek Yüksek Okulu Yurdunun kısa süre içerisinde resmi işlemlerini tamamlayıp KYK'ya devrini tamamlayacağız." dedi.
Yurdun tamamlanıp Kredi Yurtlar Kurumuna devredilmesi ilçemiz açısından çok önemli olup, yeni ve istihdama yönelik geçerli bölümlerin açılması kaydıyla çok 240 öğrencinin barınma ihtiyacı karşılanmış olacaktır.

Okunma: 551 | Kaynak: Harsit Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Doğankent Meslek Yüksek Okulu Yurdu KYK'ya Devrediliyor, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 551 8