• Vadi'nin Medya Penceresi

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Doğankent’te Halka Açık Alanda Okuma Etkinliği


  • 02 Mayıs 2019 Perşembe
Doğankent’te Halka Açık Alanda Okuma Etkinliği
Doğankent’te Halka Açık Alanda Okuma Etkinliği

Doğankent İlçe Halk Kütüphanesi tarafından Doğankent Belediye hizmet binası önünde halka açık alanda Kaymakam Muhammet Emre Canpolat’ın katılımıyla okuma etkinliği düzenlendi.

Doğankent ilçe Halk Kütüphanesi müdürü Enes Karahan; Doğankent Çok Programlı Anadolu Lisesiyle yapmış olduğumuz işbirliği ile “Doğankent Okuyor” etkinliği düzenledik. 
Amacımız halka okuma alışkanlığı kazdırarak farkındalık oluşturmaktır. Bizlere yardımcı olan Doğankent Çok Programlı Anadolu Lisesi edebiyat öğretmenimiz Hümeyra Karaöl’e stant da halka ve öğrencilere vermiş olduğu bilgi nedeniyle teşekkür ederim. 

Okuma etkinliğine; Doğankent Kaymakamı Muhammet Emre Canpolat, Emniyet Amiri Nurşani İlter, Jandarma Komutanı Oğuzhan Özturan, İl Genel Meclis üyesi Muttalip Patan, İlçe Milli Eğiti Müdürü Cemal Şirin, Ziraat Bankası Müdürü İbrahim Selçuk Aksu, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Eatma Akdemir, AK Parti Doğankent ilçe Başkanı Yılmaz Dede, Emekli Öğretmenler Mehmet Aydın, Salim Bayram, kurum kuruluş yetkilileri, İmam-Hatip Lisesi ve Çok Programlı Anadolu lise öğretmen ve öğrencileri ve vatandaşlar katıldı. 

Okunma: 345 | Kaynak: Harsitvadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Doğankent’te Halka Açık Alanda Okuma Etkinliği, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 345 8