• Vadi'nin Medya Penceresi

26 Mayıs 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Ekonomi
  • AK Parti Doğankent Kadın Kolları Başkanı aşure dağıtımı yaptı

AK Parti Doğankent Kadın Kolları Başkanı aşure dağıtımı yaptı


  • 24 Eylül 2018 Pazartesi
AK Parti Doğankent Kadın Kolları Başkanı aşure dağıtımı yaptı
AK Parti Doğankent Kadın Kolları Başkanı aşure dağıtımı yaptı

AK Parti Doğankent Kadın Kolları başkanı Arzu Şirin Patan tarafından Muharrem ayı dolayısı ile AK Parti binası önünde aşure dağıtımı yapıldı.

AK Parti Doğankent ilçe başkanlığı önünde düzenlenen aşure programına AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, AK Parti Doğankent İlçe Başkanı Rüşan Özden, AK Parti Doğankent İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Patan Şirin, AK Parti ilçe yönetimi, partili kadınlar, gençlik kolları ve vatandaşlar katıldı.
Programda konuşan AK Parti Kadın Kolları başkanı Arzu Şirin Patan, “ Aşure günümüz Müslümanlar için, Birlik, Beraberlik, Kardeşlik, Paylaşma ve bereketin simgesi olan gündür. Bugün önemli birgün, bizde bugün vatandaşlarımıza aşure dağıtarak bir araya gelmek istedik. Biz Aşure dağıtımını her sene gelenek haline getirdik. Bu tür etkinlikler çok güzel oluyor hem vatandaşlarımızla iç içe oluyoruz. Vatandaşlarımıza katıldıkları için teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmanın ardından AK Parti Doğankent Kadın Kolları başkanı Arzu Patan Şirin ve AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, AK Parti Doğankent İlçe Başkanı Rüşan Özden tarafından Doğankent halkına aşure dağıtımı yapıldı.
 Dağıtılan Leziz Aşure, aşçı İsmet Güvendi tarafından hazırlandı.

Okunma: 397 | Kaynak: Harsit Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: AK Parti Doğankent Kadın Kolları Başkanı aşure dağıtımı yaptı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 397 3