• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Başkan Karabıçak Sanayi Esnafını Dinledi


  • 11 Şubat 2019 Pazartesi
Başkan Karabıçak Sanayi Esnafını Dinledi
Başkan Karabıçak Sanayi Esnafını Dinledi

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak , Körliman Mahallesi sanayi sitesi esnaflarını ziyaret ederek talep ve şikayetlerini dinledi.

Başkan Karabıçak , "Yaşanabilir bir Tirebolu için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her fırsatımız da esnaflarımızı ziyaret ederek onların derdini dinleyip, istekleri olup olmadığını soruyoruz" dedi.

Gidilmedik yer, ziyaret edilmedik kimse bırakmayacaklarını kaydeden Başkan Karabıçak , "Vatandaşlarımız kendilerini ziyaret eden, talep ve şikayetlerini dinleyen bir belediye başkanının olmasından son derece memnunlar. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler de en küçük sorununu bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere talimat veriyoruz. Makam odasında oturup talimat vermek yerine birebir halk ve esnaf ziyaretleri yaparak yoğun şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

İlçe halkının günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptıklarını kaydeden Abdullah Karabıçak , "Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Tirebolu'yu yaşanabilir bir ilçe haline getirdik. Bundan sonraki süreçde hizmetlerimiz devam edecek. Yoğun mesaimiz içersinde her fırsatta esnaflarımızla bir araya gelip sorunlarını dinliyoruz. Yapacağımız çalışmaları beraber istişare edip, ortak hareket ediyoruz. Esnafımızı önemsiyoruz, onlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Halkımızdan tek bir isteğimiz var biraz sabredelim göreceğiz ki yarınlarımız daha güzel olacak " şeklinde konuştu

Okunma: 404 | Kaynak: Tirebolu Belediyesi Basın

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Başkan Karabıçak Sanayi Esnafını Dinledi, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 404 3