• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Nisan 2019 Cuma

Emek is ticaret
SON HABERLER

İbrahim Balcıoğlu İSMMMO Yönetiminde


  • 01 Haziran 2016 Çarşamba
İbrahim Balcıoğlu İSMMMO Yönetiminde
İbrahim Balcıoğlu İSMMMO Yönetiminde

Gazetemiz yazarlarından Mali Müşavir İbrahim Balcıoğlu, Pazar günü yapılan seçimler sonucunda İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası yönetimine girmeyi başardı.

İSMMMO seçimlerine Meslekte Birlik Grubu listesinden katılan İbrahim Balcıoğlu, 9 kişilik yönetim kuruluna grubun başkan adayı Adem Çalışkan ile girerken aynı listeden Halil İbrahim Avcı denetleme kuruluna, Alim Karataş ise disiplin kuruluna girmeyi başardı.

Oda yönetimini elinde bulunduran Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu Yücel Akdemir başkanlığında 6 yönetim kurulu üyesi alarak yönetimde ağırlığını korurken Bağımsız Mali Müşavirler Grubu ise listeye başkan adayları Turgay Kanarya ile girmeyi başardı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan yazarımız İbrahim Balcıoğlu,”uzun yıllar üyesi olduğum bir kuruma yönetici olduğum için mutluyum. Pazar gününe kadar mensup olduğum Meslekte Birlik Grubunu temsil ederken şimdi 40 bin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirin temsilcisi oldum. Beni oy vererek destekleyen, seçilmem için çalışan ve dua eden herkese teşekkür ederim. İnşallah onları en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım” dedi.

Mazbatasını dün alan yönetim kurulu üyeleri önümüzdeki günlerde kendi aralarında toplanarak başkan, başkan yardımcısı, sekreter ve sayman üye seçecekler.

Okunma: 6009 | Kaynak: İbrahim Balcıoğlu

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: İbrahim Balcıoğlu İSMMMO Yönetiminde, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 6009 1