• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Eylül 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Giresun Üniversitesi Rektörü, Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Giresun Üniversitesi Rektörü, Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu


  • 06 Ekim 2017 Cuma
Giresun Üniversitesi Rektörü, Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu
Giresun Üniversitesi Rektörü, Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral ile beraber Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi içerisinde yapımına devam eden camii inşaatında bir dizi incelemelerde bulundu.

 6 Ekim 2017 Cuma günü, Cuma namazının ardından Giresun Üniversitesi Camii Topluluğunun “Camiiler Haftası” münasebetiyle açtığı standı ziyaret eden Rektörümüz ve İl Müftüsü, topluluk öğrencilerinin yaptığı aşure ikramından sonra inşaatı devam eden camiye geçtiler.
    Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral ile birlikte bir takım incelemelerde bulunan Rektörümüz, camii inşaatının en kısa sürede bitirilmesi için çalışmalara ara vermeden devam edildiğini belirterek, camiinin bittiğinde sadece Giresun Üniversitesi öğrenci ve personeline değil, bütün Giresun’a hizmet vereceğini söyledi.
    İnşaat sonra erdiğinde 2200 kişilik kapasitesiyle Giresun’un, en büyük camisine kavuşacağını belirten Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun, konferans salonu, kütüphane v.b. bilimsel ve sosyal alanların da komplekse dahil edilmek suretiyle öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve camiyi kullanacak vatandaşların istifade edebileceği alanlar oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.
    İncelemelerde Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve İl Müftüsü Sayın Oral’ın yanı sıra, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nazım Elmas ile Genel Sekreter Ahmet Tevfik Korkmaz da hazır bulundular.

Okunma Sayısı: 449

Haber Kaynağı: Seyfi Göktekin

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Giresun Üniversitesi Rektörü, Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 449 1

Sitene Ekle