• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ekim 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

İBB Medya A.Ş’ye Giresunlu Genel Müdür


  • 01 Aralık 2017 Cuma
İBB Medya A.Ş’ye Giresunlu Genel Müdür
İBB Medya A.Ş’ye Giresunlu Genel Müdür

Giresunlu hemşerimiz Abdurrahman Tığ İBB Medya A.Ş’ne genel müdür oldu. Bankacılığının yanı sıra STK faaliyetlerinde de bulunan yeni genel müdür Espiye Federasyonu kurucularındandır.

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Mevlüt Uysal, yaptığı bu atamayla Giresunlu hemşerilerimiz nezdinde büyük bir memnuniyet yarattı. Gazete olarak sayın hemşerimize yeni görevinde başarılar dileriz.
Abdurrahman Tığ Kimdir?
1969 Yılında Giresun'da doğdu. 1988 Yılından itibaren Bursa'da yaşıyor. AK Parti'nin kuruluş aşamasından itibaren içinde bulundu, çeşitli kademelerinde görev aldı. 2003-2005'de Ak Parti Bursa İl Sekreterliği, 2005-2007de AK Parti Bursa Tanıtım ve Medya'dan Sorumlu Başkan Yardımcılığı yaptı. Osmangazi ve Bursa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olarak şehrimize, milletimize hizmet etti.
Vakıfbank iştiraki olan Vakıf Gayrimenkul Değerlemenin Bursa Bölge Müdürlüğü yaptı.
Medya A.Ş. Nedir?
2011 yılında kurulan Medya AŞ, İstanbul’un değişik noktalarında bulunan ekranlarında her gün, kültür-sanattan spora, finanstan yol ve hava durumuna, eğitimden çevre ve sağlık programlarına kadar farklı içerik ve formatlarda yayınlar yapmaktadır. Dünyanın ilk şehir televizyonu olan Medya AŞ, bilgi, haber ve enformasyon akışının dijital ekranlarda sunumu dışında radyoları aracılığıyla da İstanbullulara ulaşmaktadır.

Okunma Sayısı: 553

Haber Kaynağı: İbrahim Balcıoğlu

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: İBB Medya A.Ş’ye Giresunlu Genel Müdür, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 553 1

Sitene Ekle