• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ekim 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

CHP Doğankent İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı


  • 07 Aralık 2017 Perşembe
CHP Doğankent İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı
CHP Doğankent İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Doğankent İlçe Başkanlığına 28 delegenin oyunu alan İrfan Tüfekçi yeniden seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Doğankent İlçe binasında gerçekleştirilen kongrede, Saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın söylenmesinin ardından yönetim kurulu raporları okundu ve ibra edildi. Çalışma raporu ve kesin hesap raporları ayrı ayrı ibra edildi. İlçe yönetim kurulu ve il delege seçimine geçildi. Seçime; Tüfekçi başkanlığındaki tek liste ile gidildi. Kongre başkanlığını CHP Tirebolu ilçe başkanı Vehbi Güven, üyeliklerini Hamza Alim ve İsmet Kaçmaz’ın yapmış olduğu kongrede, 50 delegenin 28’inin katılarak oy kullandığı seçimde İrfan Tüfekçi yeniden Cumhuriyet Halk Partisi Doğankent ilçe başkanlığına seçildi.
    Tüfekçi, kongrenin ardından yaptığı konuşmada, partimizde gençlere daha fazla yer verilmeli, Partimizi daha iyi’ye getirmek için mahalle ve köylere giderek çalışmalarımızı sıklıkla yapmalıyız, birbirimize ve çevremizde   bulunanlara karşı sevgi ve saygı çerçevesinde olmalıyız.  Partimizi daha ileri götürmek için çok çalışlayız çünkü ülkemizin bize ihtiyacı var. Yorulmadan, ümitsizliğe kapılmadan, çok çalışarak oyumuzu artırmalıyız diyerek bundan   sonra daha sıkı bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi ve tüm delegelere kongreye katılmalarından dolayı teşekkür ederek, konuşmasına son verdi.
    İrfan Tüfekçi Başkanlığındaki CHP Doğankent İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: "Hamza Alim, İsmet Kaçmaz, Cevdet Güvendi, Erol Köksal, Durdu Bayram, İsmail Macit, Saliha Alim, Ali Yazıcı, Murat Sarı ve   Mehmet Bayram."
    Üst Delege ise şu isimlerden oluştu; İrfan Tüfeçi, Hamza Alim, İsmet Kaçmaz, Zafer Ünlü, İsmail Macit.
     Kongreye; CHP Doğankent ilçe başkanı İrfan Tüfekçi, CHP 24.cü dönem Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, CHP Giresun il başkan yardımcısı Fikri Bilgin, CHP Tirebolu ilçe başkanı Vehbi Güven, Tirebolu ilçe  başkan yardımcısı Orhan Takır, delegeler ve partili vatandaşlar katıldı.

Okunma Sayısı: 869

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Güncelleme: 07 Aralık 2017 Perşembe
Haber Etiketleri: CHP Doğankent İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 869 1

Sitene Ekle