• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ekim 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Osmanlı Partisi Lideri, Kudüs İslamın Başkentidir.


  • 10 Aralık 2017 Pazar
Osmanlı Partisi Lideri, Kudüs İslamın Başkentidir.
Osmanlı Partisi Lideri, Kudüs İslamın Başkentidir.

Kudüs'ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararı alan ABD ye Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye'den sert tepki geldi

Konu ile alakalı basın açıklaması yapan Ünye şunları söyledi." Müslümanların ilk kıblesi ve yeryüzünün ikinci mabedi olan Kudüs’ün Siyonist İsrail’in başkenti yapılmasına göz yummayacağız .
    Osmanlı Partisi, Kudüs üzerinden yürütülen korkunç provokasyona asla sessiz kalmayacaktır. Partimiz, Filistin meselesinde hem söylemleri hem de eylemleriyle en samimi ve en tutarlı duruşu gösteren bir partidir. Kudüs’ün İsrail’in başkenti ilan edilmesi karşısında Partimiz Devletimzle beraber  yapılması gereken her şeyi yapacaktır. Eğer böyle bir adım atılacak olursa bununla ilgili gerekli eylemlerin yapılması noktasında Osmanlı Partisi öncü olacaktır. Müslüman Türk Milleti , Kudüs üzerinden yürütülen provokasyona asla sessiz kalmayacaktır.    
    Kudüs  Müslümanların ilk kıblesi, Peygamberimizin Miraç'a çıktığı yer ve yeryüzünün ikinci mabedidir. Kudüs'ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararı alan ABD ye  Dünyada tek vergi verdikleri Ülkenin Osmanlı imparatorluğu olduğunu hatırlatır ona göre ayağını denk almasını dilerim. Biz Türkler tarihin hiç bir safhasında boyun eğmemiş bir milletiz, bu gidişle sivil bir ordu kurup Ayasofya'da Cuma namazı kılıp menzili Kudüs olan bir Sefer ilan edeceğiz'' dedi.

Okunma Sayısı: 498

Haber Kaynağı: İbrahim Ünye

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Osmanlı Partisi Lideri, Kudüs İslamın Başkentidir., aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 498 1

Sitene Ekle