• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ekim 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

CHP Tirebolu İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı


  • 11 Aralık 2017 Pazartesi
CHP Tirebolu İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı
CHP Tirebolu İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Tirebolu İlçe Başkanlığına 58 delegenin oyunu alan Vehbi Güven yeniden seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Tirebolu Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen kongrede, Saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın söylenmesinin ardından Partiye hizmet etmiş kişilere plaketleri verildi. Çeşitli konuşmaların ardından yönetim kurulu raporları okundu ve ibra edildi. Çalışma raporu ve kesin hesap raporları ayrı ayrı ibra edildi. İlçe yönetim kurulu ve il delege seçimine geçildi. Seçime; Güven başkanlığındaki tek liste ile gidildi. Kongre başkanlığını Mewhmet Tahir Nakıpoğlu'nun yapmış olduğu kongrede, 93 delegenin 58’inin katılarak oy kullandığı seçimde Vehbi Güven yeniden Cumhuriyet Halk Partisi Tirebolu ilçe başkanlığına seçildi.
    Güven, kongrenin ardından yaptığı konuşmada, partimizde gençlere daha fazla yer verilmeli, Partimizi daha iyi’ye getirmek için mahalle ve köylere giderek çalışmalarımızı sıklıkla yapmalıyız, birbirimize ve çevremizde   bulunanlara karşı sevgi ve saygı çerçevesinde olmalıyız.  Partimizi daha ileri götürmek için çok çalışlayız çünkü ülkemizin bize ihtiyacı var. Yorulmadan, ümitsizliğe kapılmadan, çok çalışarak oyumuzu artırmalıyız diyerek bundan   sonra daha sıkı bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi ve tüm delegelere kongreye katılmalarından dolayı teşekkür ederek, konuşmasına son verdi.
  Vehbi Güven Başkanlığındaki CHP Tirebolu İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: " Saniye Kozluca, Nevim Kara, Bennur Önal,  Ahmet Ali Özüpek, Ömer Rıza Nakıpoğlu, Mehmet Kalafatoğlu, Mustafa Karadeniz, Temel Domaç, Orhan Takır, Ömer Yıldız, Şahin Gedik, İsmail Çak."
    Üst Delege ise şu isimlerden oluştu; Ödül Akkoç Karadeniz,  Arif Adil Önal, Cemil Çalık, Kadriye Gürkan, Ayşe Kozluca, Mustafa Güven, Enes Şahin, M.Tahir Nakıpoğlu, Süleyman Toptepe, Temel Cırıt, Ferman Usta, Hüsnü Domaç, Erman Elevli ve Vehbi Güven.
     Kongreye; CHP Giresun eski Milletvekilleri, CHP Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, CHP Giresun il Başkanı Necati Tığlı, CHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Demiroğlu, CHP Doğankent ilçe başkanı İrfan Tüfekçi, Bulancak, Keşap, Espiye, Görele ilçe Başkanları, CHP Tirebolu eski Belediye Başkanı Burhan Takır, Ak Parti Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, İyi Parti Tirebolu ilçe Başkanı Erdinç Bektaş, Tirebolu Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman, Tirebolu Muhtarlar Dernek Başkanı Emin Aydın, delegeler ve partili vatandaşlar katıldı.

Okunma Sayısı: 552

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Güncelleme: 11 Aralık 2017 Pazartesi
Haber Etiketleri: CHP Tirebolu İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 552 1

Sitene Ekle