• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Kasım 2018 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Kaymakam Yılmaz Esnafları Ziyaret Etti


  • 08 Ocak 2018 Pazartesi
Kaymakam Yılmaz Esnafları Ziyaret Etti
Kaymakam Yılmaz Esnafları Ziyaret Etti

Doğankent Kaymakamı Burak Yılmaz, ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti.

Kaymakam Yılmaz, ilçede bulunan esnafları ziyaret ederek kahveler ve dükkanlarda halk ile birlikte çay içip sohbet etme fırsatı bulmaktadır. Göreve başladıktan sonra sık sık halkın arasına çıkan Yılmaz, halkın arasına girdiğinde sevgiyle karşılaşıyor.
Esnaflara yaptığı ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Yılmaz; ”İlçemize kaymakam olarak atandıktan sonra esnaflarımızı, sokaktaki vatandaşımızı tek tek ziyaret ederek bire bir tanışma fırsatını buldum. Zaman zaman mahalle ve köylerimize de çıkarak vatandaşlarımızla sohbet edip sorunlarını diliyor, çözüm üretmeye çalışıyoruz.
Kaymakamlık kapısı vatandaşlarımıza her zaman açık oldu ve olacaktır diyen Yılmaz; Makamında bulunduğumuz yerler aziz Milletimizin, halkımızındır. Bizler sadece halkımıza hizmet etmek için atanmışız. Yaptığımız ziyaretlerimizde halkımıza giderek bizlere ulaşamayanlara biz ulaşmaya çalışıyoruz. Halkımızın sorunlarını, istekleri doğrultusunda daha güzel nasıl hizmette bulunabiliriz. Bir araya geldiğimizde zaman zaman hep birlikte değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımıza yaptığımız kalıcı hizmetlerin en güzeline layık bir ilçemizdir. Bu tür ziyaretlerimiz çok verimli oluyor. Hem bizler hemde vatandaşlarımız mutlu oluyor” dedi.

Okunma Sayısı: 733

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Kaymakam Yılmaz Esnafları Ziyaret Etti, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 733 1

Sitene Ekle