• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Kasım 2018 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Rektör Coşkun'dan 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı


  • 09 Ocak 2018 Salı
Rektör Coşkun'dan 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı
Rektör Coşkun'dan 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Gi,resun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet COŞKUN “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle bir mesaj yayınladı

Coşkun Mesajında; Gazeteciler, çok zor şartlar altında görevlerini icra etmeye çalışmakta ve her ne olursa olsun kamuoyunun gözü, kulağı, sesi olma anlayışını kendilerine esas almaktadırlar. Günümüzde riskleri de bir o kadar yüksek olan bu meslek, halkın doğru bilinçlendirilmesinde büyük öneme sahiptir.
    Dünyanın her yerinde ve yaşanan olayların tam ortasında yer alıp bunu dünyanın geri kalanıyla paylaşma gayesiyle hareket eden gazeteciler, sadece bu durumların yarattığı zor koşullarla değil, aynı zamanda ekonomik zorluklarla da uğraşmak zorunda kalmaktadırlar. Gazetecilerimizi sadece, kendilerine atfedilen böylesi günlerde hatırlamak yerine çalışma koşullarında ve çalıştıkları sahalarda kendileri lehine iyileştirmeler yapmak veya yapılması için ön ayak olmak yerinde bir davranış olacaktır.
    Tüm bu duygu ve düşüncelerle başta ilimizde bu görevi layıkıyla yerine getiren, zaman mefhumu gözetmeden fedakârca çalışarak, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan ve şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde emek harcayan gazeteciler olmak üzere, tüm gazetecilerin  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, mesleklerinde başarılar dilerim.

Okunma Sayısı: 301

Haber Kaynağı: Seyfi Göktekin

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Rektör Coşkun'dan 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 301 1

Sitene Ekle