• Vadi'nin Medya Penceresi

22 Ekim 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

İYİ Parti'den Yağlıdere'de görkemli açılış


  • 13 Ocak 2018 Cumartesi
İYİ Parti'den Yağlıdere'de görkemli açılış
 İYİ Parti'den Yağlıdere'de görkemli açılış

İYİ PARTİ Yağlıdere İlçe Başkanlığı binası İl Başkanı AV. Ünzile YÜKSEL, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve partililerin yoğun katılımıyla kalabalık bir törenle açıldı.

Saygı duruşu ve istiklal Marşı’yla başlayan törende açılış konuşması yapan ilçe başkanı Halis Türk, katılımlarından dolayı partililere teşekkür ederken, yıllarca eğitimci olarak hizmet ettiği Yağlıdere’ye siyasetçi olarak da hizmet etmenin onurunu yaşadığını ve İYİ partinin Yağlıdere ve Giresun’a iyi geleceğini belirtti.
      Açılışta bir konuşma yapan İl Başkanı Av. Ünzile YÜKSEL, geçmişte öğretmen olarak görev yaptığı Yağlıdere’de partisinin ilçe teşkilatının açılışını yapmaktan gurur duyduğunu, her köşesinde ayrı bir anısının olduğu güzel Yağlıdere’nin hayatında önemli bir yeri olduğunu belirt-ti. İYİ Parti’nin bir zorunluluktan doğduğunu söyleyen Yüksel, ülkede haksızlığın, adaletsizliğin, yolsuzluğun, hukuksuzluğun ve de partizanlığın ayyuka çıktığı bir dönemde İYİ Parti’nin ülke insanında bir umut olduğunu, her türlü haksızlığın ve hukuksuzluğun üzerine kararlılıkla gideceklerini belirterek, yapılacak ilk seçimde iktidar olacaklarını ve bu yolda korkmadan cesurca yürüyeceklerini söyledi.
       Konuşmaların ardında İYİ partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı ve hayırlı olsun dilekleriyle parti binasının açılışı yapıldı.

Okunma Sayısı: 559

Haber Kaynağı: İYİ Parti Giresun İl Başkanlığı

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: İYİ Parti'den Yağlıdere'de görkemli açılış, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 559 1

Sitene Ekle