• Vadi'nin Medya Penceresi

16 Aralık 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Doğankent'te Muhtarlarla, Mart Ayı istişare toplantısı yapıldı

Doğankent'te Muhtarlarla, Mart Ayı istişare toplantısı yapıldı


  • 06 Mart 2018 Salı
Doğankent'te Muhtarlarla, Mart Ayı istişare toplantısı yapıldı
Doğankent'te Muhtarlarla, Mart Ayı istişare toplantısı yapıldı

Kaymakam Yılmaz, Doğankent ilçesinde muhtarlarla Mart ayı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Doğankent Kaymakamı Burak Yılmaz başkanlığında Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan istişare toplantısına, Belediye Başkan vekili İlyas Patan, İlçe Jandarma komutanı Tuncay Doğancı, Emniyet Amiri Mustafa Karaboğa, 5 mahalle, 9 köy muhtarı ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmet Patan ile İlçe Özel İdare müdürü Bekir Sürayya Özarslan katıldı.
Mahallele ve köylerin sorunlarının ele alındığı toplantıda, Fındıkta küllenme konulu açıklamaları yapan İsmet Patan, küllenme ile ilgili olarak belli bir plan dahilinde mahalle ve köyler gezilerek üreticilerle bilgilendirme toplantıları yapılacak.  İlçe Özel İdare müdürü Bekir Sürayya Özarslan, Mahalle ve köylerin Yol, su sorunları hakkında toplantıya katılanlara bilgi sundu.
Toplantıda konuşan Kaymakam Burak Yılmaz; “İlçede başlatmış olduğumuz okuma yazma seferberliğinde siz muhtarlarımıza çok iş düşmektedir. Bölgenizde okuma ve yazma bilmeyen vatandaşlarımızın bize bildirilmesinde yardımcı olursanız daha başarılı oluruz. Okullarımızda yapılacak olan sportif turnuvalarda öğrenci ve öğretmenlerimizden desteklerinizi esirgemeyiniz Köy ve mahallelerimizin güvenlik sorunlarının çözümü için güvenlik güçlerimizle elele çalışalım ki daha güvenli yaşamış oluruz.”Dedi.

Okunma Sayısı: 626

Haber Kaynağı: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Doğankent'te Muhtarlarla, Mart Ayı istişare toplantısı yapıldı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 626 1

Sitene Ekle