• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Aralık 2018 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

Tüfekçi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı


  • 07 Mart 2018 Çarşamba
Tüfekçi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Tüfekçi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Doğankent ilçe başkanı İrfan Tüfekçi 8 Mart dünya Kadınlar günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Tüfekçi Mesajında şunlara yer verdi; Kadın olmanın mana ve önemi üzerine bir kez daha düşünmek için eşsiz bir fırsat sunan anlam yüklü bir günün içerisindeyiz. Toplumun her kesiminde yer alan sanattan spora, çalışma hayatından siyasete, bilimden edebiyata, her sahada başarı gösteren kadınlarımız takdire şayandır.
Kadınlarımız; Bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarları ve sıcacık yuvalarımızın birleştiricileri, evlatlarımızın analarıdırlar.
Yeri geldiğinde yaşamın her alanına koşturan, evlerde yuvasını çekip çeviren anneler, hayatın bir parçası olarak çalışanlar, yeri geldiğinde de en azılı düşmanların işgaline karşı duran kahraman Şerife, Nenehatun bacılarımız olmuşlardır.
Gelecek nesillerin yetişmesi şüphesiz onların omuzlarındadır. Tüm insanlığın bu bilince sahip olması gerekmektedir. Kadınlarımızın fedakârlıkları göz ardı edilemez, ehemmiyete sahiptir.
Şunu hiçbir zaman unutmamalıyız ki; kadınları ihmal eden toplumlara asla insanlık baharı gelmeyecektir. Kadınların toplum içerisinde güçlerini ortaya koymaları sadece kendine değil, hem ailesine hem de yaşadığı topluma değer sağlayacak ve o milleti daha iyi bir yaşam düzeyine ulaştıracaktır. Buduygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın kadın haklarına hak ettiği ölçüde toplumda değer verilmesini temenni eder, bütün kadınlarımızın gününü kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım."dedi. 

Okunma: 616 | Kaynak: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi | Güncelleme: 07 Mart 2018 Çarşamba

Haber Etiketleri: Tüfekçi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 616 1