• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Aralık 2018 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

Saadet Partisine, GTSO Başkanından Ziyaret


  • 07 Mart 2018 Çarşamba
Saadet Partisine, GTSO Başkanından Ziyaret
Saadet Partisine, GTSO Başkanından Ziyaret

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’ndan Saadet Partisi’ne ziyaret.

Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığı’na gerçekleştirilen ziyarette Çakırmelikoğlu oda çalışmaları hakkında bilgiler vererek “Giresun adına yapılan tüm çalışmalar ekip işidir. Bu ekibin içerisinde siyasi partiler, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, ticaret erbabımız ile hep birlikte hareket ederek, ilimiz ticaretinin artarak gelişeceğine inanıyorum. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası siyaset üstü bir kurumdur. Giresun’un menfaati için elimizden ne geliyorsa ve gerekiyorsa yapıyoruz.” dedi.
Çakırmelikoğlu; “Bürokrasi nezdinde yürütülmesi gereken çalışmalar ile ilgili siyasilerimizden önceki dönemler dâhil büyük desteğinizi gördük. Yeni dönemde bu işbirliğimizin atarak devam etmesini umut ediyorum” dedi
Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Bektaş  “İçinde bulunduğumuz durum itibariyle Türkiye büyük bir sınavdan geçmektedir. Bu dava hepimizin. Türkiye’nin refahı, barışı ve ileriye güvenle bakabilmesi geçmişte de olduğu gibi hiçbir zaman yılmadan çalışacağız” dedi.
Oda çalışmalarına da değinen Bektaş; “Giresun Ticaret ve Sanayi Odamız bizim evimiz gibi, bize bunu hissettirdiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Milli Görüş camiası olarak size ve odamıza desteğimiz tamdır ve bu birlikteliğin yeni dönemde de sizinle birlikte devamını diliyoruz.” Dedi.
Toplantının ardından günün hatırası olarak Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Giresun TSO ziyareti fotoğrafı, Saadet Partisi Sosyal İşler Başkanlığının çeşitli konularda hazırladığı kitapçıklar ve ayrıca Adil Seçim Adil Sistem kitabı hediye edildi.

Okunma: 362 | Kaynak: Saadet Partisi İl Basın Müşavirliği

Haber Editörü: Seyit Güvendi | Güncelleme: 07 Mart 2018 Çarşamba

Haber Etiketleri: Saadet Partisine, GTSO Başkanından Ziyaret, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 362 1