• Vadi'nin Medya Penceresi

20 Mart 2019 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı


  • 15 Nisan 2018 Pazar
AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı
AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı

Doğankent ilçesinde AK Parti Nisan ayı Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

Aylık genişletilmiş danışma kurulu toplantının açılış konuşmasını AK Parti Doğankent kadın kolları başkanı Arzu Şirin Patan Yaptı. Patan konuşmada; “Ay içinde mahalle ve köydeki hasta ve yaşlılarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturmak için çalışmalar yaptık. Cenaze evlerine taziye ziyaretleri yaptık, bu ay içinde düğün, nişan, mevlit gibi etkinliklerde vatandaşlarımızın yanında bulunduk. 18 Mart Çanakkale zaferinin 103. Yıl dönümünde mevlit programı düzenledik. Şehit ve Gazi ailelerimizi ziyaret ettik.” Dedi.

AK Parti ilçe başkanı Rüşan Özden yaptığı açıklamada; ilçemizin sorunlarının çözümü için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kadın kollarımız ve gençlik kollarımıza her konuda destek veriyoruz.
Toplantının ardından AK Parti Giresun Teşkilat Başkanı Nail İpek beraberindeki heyetle ilçe esnaflarını gezerek sorunlarını dinledi.

Danışma kurulu toplantısına; AK Parti Giresun Teşkilat Başkanı Nail İpek, Başkan Yrd. Ve Doğankent koordinatörü Mustafa Karabıçak, AK Parti İl yönetim kurulu üyesi Nadir Karahan, Kadın Kolları Başkanı Arzu Şirin Patan, İlçe Başkanı Rüşan Özden, Giresun İl Genel Meclisi üyesi Fatma Dil, AK Parti Doğankent Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Mahalle ve Köy temsilcileri, parti üyeleri katıldı.

Okunma: 497 | Kaynak: Harşıt Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 497 1