• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ekim 2018 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

İlk Aday Adayı Saadet Parti'den


  • 21 Nisan 2018 Cumartesi
İlk Aday Adayı Saadet Parti'den
 İlk Aday Adayı Saadet Parti'den

Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Bektaş bir basın açıklaması yaparak 24 Haziran’da yapılacak olan Milletvekilliği seçimi için ilk aday adayının dilekçesini verdiğini ve partilerine başvuruların başladığını söyledi.

Abdulkadir Bektaş; “milletvekilliği seçimi için ilk aday adayı başvurusu Giresun’un sevilen esnaflarından Zeki Yayla’dır. Aday adaylığının kendisine ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimlerin yıldızı Saadet Partisi’dir ve şimdiden partimize ciddi anlamda başvuru yapılmaya başlanmıştır. Giresun’da ilk aday adaylığını alan Saadet Partisi, hiç şüphesiz aynı zamanda 24 Haziran’ında kazanan partisi olacaktır. Herkese kapımız açık ve bütün vatandaşlarımızı daha adil, daha müreffeh, daha huzurlu bir Türkiye için, Yaşanabilir bir Türkiye için, Yeniden Büyük Türkiye için Saadet Partisinin çatısı altında birleşmeye davet ediyoruz.” Dedi.
Giresun’dan milletvekilliği seçimi için ilk aday adayı olan Zeki Yayla ise yaptığı açıklamada; “Gönlümüz her zaman Saadet Partisinden yana olmuştur. İnşallah bundan sonra da canla başla Saadet Partisine hizmet etmeye devam edeceğim.” Dedi.
Saadet Partisi milletvekili aday adayı Zeki Yayla 1963 yılında Giresun’da doğdu. Giresun Ticaret Lisesinin ardından, Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İktisadi ve İdari Programlar bölümünü bitirdi. Maliye Bakanlığı Bulancak Vergi Dairesinden emekli olan Zeki Yayla, halen Giresun merkezde ticaret yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Okunma Sayısı: 609

Haber Kaynağı: Saadet Partisi İl Basın Müşavirliği

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: İlk Aday Adayı Saadet Parti'den, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 609 1

Sitene Ekle