• Vadi'nin Medya Penceresi

26 Mayıs 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Denizciler Derneği Üyeleri Tirebolu'ya Hayran Kaldı


  • 28 Temmuz 2018 Cumartesi
Denizciler Derneği Üyeleri Tirebolu'ya Hayran Kaldı
Denizciler Derneği Üyeleri Tirebolu'ya Hayran Kaldı

Geçtiğimiz hafta içi Tirebolu İlçesinde gerçekleştirilen Uluslararası Yöresel Çocuk Oyunları Etkinlikleri kapsamında Tirebolu İlçesine gelen “ Amatör Denizciler Derneği” üyeleri Tirebolu’ya hayran kaldı.

Amatör Denizciliğin gelişmesini hedefleyerek yola çıkan, 23 Yat tan oluşan ekip “DADDralli Karadeniz 2018-3 Ülke 1 Hikaye’ projesiyle 3 ülke gezmeyi hedefliyor. Bu bağlamda Tirebolu İlçesine gelen ve Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’ın özel misafiri olan Dernek üyeleri ilçemizde dolu dolu bir hafta sonu geçirdi.
Misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Belediye Başkanı Abdullah Karabıçakyaptığı açıklamada “Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelerek İlçemize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladık. Yeşilin ve Mavinin başkenti şehrimizde gündüz denize giren misafirlerimiz akşam güzüne başında ısınma şansı yakaladılar. Fındık bahçesine girip fındığın nasıl yetiştiğini çıplak gözle görme fırsatı yakalayıp, Köylerimizde yöresel lezzetlerimizi tadıp, yöresel oyunlarımızı oynadılar” dedi.
Tirebolu ve Giresun’un tanıtımında yapılacak her projeye var olacaklarını ifade eden Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizle şehrimizin tanıtımına büyük oranda katkı sağlamak arzusundayız. Çalışmalarımız ve etkinliklerimiz devam edecek, İlçemize gelerek bizleri ziyaret eden Amatör Denizciler Derneği üyelerine tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

Okunma: 663 | Kaynak: Tirebolu Belediyesi Basın

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Denizciler Derneği Üyeleri Tirebolu'ya Hayran Kaldı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 663 1