• Vadi'nin Medya Penceresi

26 Mayıs 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Bölgenin en kapsamlı İtfaiye Müdürlüğüne sahibiz!


  • 30 Temmuz 2018 Pazartesi
Bölgenin en kapsamlı İtfaiye Müdürlüğüne sahibiz!
Bölgenin en kapsamlı İtfaiye Müdürlüğüne sahibiz!

Ketençukuru mevkiinde gerçekleşen trafik kazasına Tirebolu İtfaiye ekipleri anında müdahale etti.

Araç içerisinde sıkışan sürücü ekiplerin yapmış olduğu çalışmalarla kısa süre içerisinde çıkarılarak Tirebolu Devlet Hastanesine sevk edildi.
Tirebolu İtfaiyesinin Bölgenin en gelişmiş ve teknolojik ekip ve ekipmanlarına sahip olduğunu, İlçede yaşanan olumsuzluklara anında müdahale ettiğini belirten Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, kazada yaralanan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.
Konuyla alakalı bir açıklama yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak göreve başladıktan sonra Tirebolu İtfaiyesine ciddi yatırımlar yaptıklarını, insan hayatının herşeyden önemli olduğunu ifade ederken şu sözlere yer verdi;ar
Geçmiş yıllarda bölgemizde ciddi trafik kazaları gerçekleştiğinde veya araç içlerinde sıkışma olduğunda Giresun merkezden gelen ekipler müdahale ediyor, ilk kurtarmayı kendileri yapıyordu. Çünkü bölgemizde sıkışmalarda kullanılan ekip ve ekipmanlar bulunmuyordu. Yaptığımız çalışmalar sonucu Tirebolu İtfaiyemiz bünyesine bu ekipmanların hepsini kazandırdık. Trafik kazalarında süre çok önemlidir. Ekiplerin Giresun merkezden gelmesi yaklaşık 25 dakika sürüyordu, ancak şuanda ekiplerimiz 5 dakika gibi bir süre zarfında kaza mahalline ulaşabiliyor” dedi.
Tirebolu İtfaiye Müdürlüğünün bölgenin en gelişmiş İtfaiye Müdürlüklerinden birisi olduğunu, sadece yangınlarda değil yaşanan tüm olumsuzluklarda İlçe halkının ve bölge halkının hizmetinde olduğunu belirten Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “İtfaiye Müdürlüğümüze yatırımlarımız devam edecek. Teknolojiyi ve yeni çıkan ekipmanları takip ediyor ve bünyemize kazandırıyoruz” dedi.

Okunma: 752 | Kaynak: Tirebolu Belediyesi Basın

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Bölgenin en kapsamlı İtfaiye Müdürlüğüne sahibiz!, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 752 1