• Vadi'nin Medya Penceresi

26 Mayıs 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Kazanan hep Tirebolu olacak!


  • 30 Temmuz 2018 Pazartesi
Kazanan hep Tirebolu olacak!
Kazanan hep Tirebolu olacak!

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak Tirebolu halkının sorunlarını yerinde tespit ederek kısa sürede çözüm buluyor.

Sürekli halkın içerisinde olan ve halkın gönlünde taht kuran Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etmek, hemşerilerimle sürekli iç içe olmak bizlere mutluluk ve azim vermektedir” dedi.
Göreve ilk başladıklarında İlçenin ciddi sıkıntı ve sorunları olduğunu, ancak kısa süre içerisinde büyük işler başardıklarını, bunun en büyük nedeninin ise İlçe halkının desteği ve teveccühü olduğunu belirten Karabıçak “Halkımızdan uzak siyaset yapmak asla bizlere göre değildir. Her mahallemize eşit hizmet yapmak, tüm aksaklıkları gidermek hedefindeyiz. Küçük bir ilçe olmamıza rağmen Büyük işler yapmanın gururunu taşıyoruz” dedi.
İktidar Partisi olmanın hep avantajları yaşadıklarını, özellikle Sayın Bakanımız Nurettin Canikli, Giresun Milletvekillerimiz Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk’den taleplerine hep karşılık bulduklarını, yeni dönemde ise Milletvekillerimizden yine destek bulacaklarını bildiklerini ifade eden Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “ Yeni dönemde Milletvekillerimiz Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk ile, Bakanımız Nurettin Canikli ile Hemşerimiz İstanbul Milletvekilimiz Hasan Turan’la koordineli bir şekilde çalışacağız. Kazanan hep İlçemiz olacak, ilçe halkımız olacak” dedi.

Okunma: 741 | Kaynak: Tirebolu Belediyesi Basın

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Kazanan hep Tirebolu olacak!, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 741 1