• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Kasım 2018 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Hüseyin Öztürk, Hizmet İçin Siyasette Bende Varım Dedi


  • 13 Ekim 2018 Cumartesi
Hüseyin Öztürk, Hizmet İçin Siyasette Bende Varım Dedi
Hüseyin Öztürk, Hizmet İçin Siyasette Bende Varım Dedi

Hüseyin Öztük siyasette bende varım diyerek Doğankent ilçesinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Belediye başkanı aday adayı olduğunu açıkladı.

Öztürk; Emek harcayan, çaba sarf eden, projeler üreten, ilçenin Şehir Planını, mimari yapısını refaha getirmek için, Doğankent'te halkı bilen ve halkın gönlünde taht kurabilecek birisi olduğuna inanarak,  hizmet için varım. Herkes siyaset adamı olur ama hizmet getiremez önemli olan güzel ilçemize hizmet getirebilmektir. Doğankent Merkez Mahallede yaşamaktayım siyasette aktif olarak görev almış biri olarak Doğankent ilçesinin sorunlarının analizini çok iyi yaparak çözüm yolları üzerinde kafa yormaktayım. Sorunların çözümü için projelerim hazır diyen Öztürk, "Destek sizlerden hizmet benden."dedi.

Hüseyin Öztürk Kimdir?
1983 tarihinde Doğankent' de doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Doğankent' de tamamladıktan sonra lise öğrenimini Piraziz'de bitirdi. Ayrıca Üniversite eğitimine de Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik bölümünde devam etmektedir. Uzun yıllardır Elektrik Teknisyenliği yapmakta olup halen görevine devam etmektedir. Siyaseti sevdiği ve siyasetin içerisinde yer almak istediği için, insanlara hizmet yapabilmek amacıyla Doğankent de AK Parti ile birlikte siyaset hayatına başladı. Doğankent de AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulundu. İş hayatının getirdiği zorunluluk nedeniyle Doğankent’ten ayrılarak Sinop Boyabat'a yerleşti. Burada da siyasi hayatına devam ederek Sinop Boyabat Belediyesinde de AK Parti'den Belediyede Encümenlik görevine layık görüldü. Bunların yanı sıra çok sevdiği Doğankentspor da yöneticilik görevinde bulundu.

 

Okunma Sayısı: 849

Haber Kaynağı: Harsit Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Güncelleme: 13 Ekim 2018 Cumartesi
Haber Etiketleri: Hüseyin Öztürk, Hizmet İçin Siyasette Bende Varım Dedi, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 849 1

Sitene Ekle