• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Saadet Partisinde Aday Adaylığı Süreci Başladı


  • 28 Kasım 2018 Çarşamba
Saadet Partisinde Aday Adaylığı Süreci Başladı
Saadet Partisinde Aday Adaylığı Süreci Başladı

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdulkadir BEKTAŞ 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi partisinin seçim çalışmalarına ilişkin bir takım açıklamalarda bulundu.

Mahalli idareler seçimi öncesi geniş kapsamlı bir çalışma başlattıklarını söyleyen Bektaş; “her seçim döneminde olduğu gibi bu seçimde de merkez dâhil tüm ilçelerde aday göstereceğiz ve Giresun’umuzu 1994 yılı efsane belediyecilik hizmetleri ile buluşturmak için gerekli stratejik çalışmaları yapacağız. Şu anda bazı ilçelerimiz de adaylarımızı netleştirme aşamasındayız, bazı ilçelerde görüşmelerimiz devam ediyor. Giresun merkezde ise beklentilerin üzerinde aday çıkaracağız ve mutlaka başarılı olacağız.” dedi.
Genel Merkezin belirlediği takvim çerçevesinde halen aday adaylığı sürecinin devam ettiğini söyleyen Bektaş; “Saadet Partisinden, Belediye Başkan aday adayı, Belediye Meclis Üyesi aday adayı ve İl Genel Meclisi aday adayı olmayı düşünen vatandaşlarımız, başvuru formu ile İl Teşkilatımıza ve İlçe Teşkilatlarımıza müracaat edebilirler.” Dedi.
 Mahalli idareler seçiminin favorisi ve en büyük çıkışı yapan partisi olacaklarının altını çizen Bektaş; “milli görüş zihniyetiyle Belediye hizmetleri anlamında Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Saadet Partisi, 31 Mart 2019 seçimleri sonrası efsane hizmetlerine kaldığı yerden devam edecektir.” Dedi.

Okunma: 362 | Kaynak: Saadet Partisi İl Basın Müşavirliği

Haber Editörü: Seyit Güvendi | Güncelleme: 28 Kasım 2018 Çarşamba

Haber Etiketleri: Saadet Partisinde Aday Adaylığı Süreci Başladı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 362 1