• Vadi'nin Medya Penceresi

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Şenlikoğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti


  • 29 Kasım 2018 Perşembe
Şenlikoğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti
Şenlikoğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, Giresun Ticaret Borsası Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsasını ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkan Adayı Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU, Ticaret Sanayi Odası ve Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet edip, istişarelerde bulundu.
Giresun’da Yerel seçimler çalışmalarına, Planlı ve Projeli,Ayaklarımızın yere sağlam bastığı, kararlı, Tevazu, samimiyet ve gayret ile başladıklarınıbelirten ŞENLİKOĞLU; amaçlarının güzel, yaşanabilir bir şehir oluşturmak olduğunu belirtti. Hazırladıkları projelerle Giresun’un ufkunu açacaklarını ifade eden Şenlikoğlu “10 yıldır kimin ne yaptığı tam anlaşılamayan bir Belediye Yönetiminden artık bu şehri kurtarıp, bu şehri yenilemeyeve ufkunu açmaya talibiz. Projelerimizle şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek istiyoruz” dedi.

Belediye Başkan adayı ŞENLİKOĞLU, konuşmasına şu şekilde devam etti, “Şehrimizin en büyük ve en önemli Meslek odaları Sanayi Odası ve Ticaret Borsası bu kentin kalbidir. Bu kentin Vizyonuna en büyük katkıyı sunan, gelişmeye ve büyümeye katkı sunan bir organizasyondur. İnşallah seçildiğimizde sizlerle her anımızda istişare ederek, Şehrimizin önündeki engelleri kaldırmak için bu Kent’i yönetmeye talip olduk. Bizim yönetimimizde istişare olacak. Geçimsizliği, dikleşmeleri, kavgaları ortadan kaldıracağız. Çünkü zamanımız çok kısıtlı. Bu şehri kalkındırmaya geliyoruz. Türkiye’de Turizme, büyümeye, kalkınmaya aday kent olmak istiyoruz. Trafik sorununu çözmeye geliyoruz. Rahat, huzurlu ve insanımızın Mutlu olacağı bir kent yaratmak istiyoruz. Bunun bilincindeyiz. İnşallah Belediye yönetimini aldığımızda, Giresun’u Türkiye’nin en önemli kentleri arasına getireceğiz. Belediyecilik Ekip ve Proje işidir. Hükümetimizin desteği ile iyi bir ekiple, dev projelerle bu kenti çok önemli bir konuma getireceğiz.

Bizler çok önemli ve zor bir görev üstlendik. Yerel Yönetime talip olmak sorumluluk gerektirir. Ciddiyet gerektirir. Türkiye hızla gelişmekte olan bir ülke, maalesef Giresun iseBelediye Yönetimindebölgede geri kalmış bir şehir. Tüm göstergeler, bu kentin Belediyecilik hizmetleri olarak geri kalmışlığını gösteriyor. Bu nedenle seçilmişlerin aldığı bu görevler çok zor ve sorumluluk gerektirir. Bir kentte belirleyici olan şey iyi bir yönetimdir.Şehrin yönetimi iyi ise, demokrasi de iyi olur, sosyal hayatta iyi olur. Gelişmişlik sorunu olmaz. Ancak Giresun Belediyecilik anlamında son 10 yıldırsıkıntılı bir şehir. Maalesef Son 10 yılda değerleri değişmiş bir şehir. Belediyecilik anlamında şehrin sıkıntıları, sorunları, Mali durumu, Hizmetleri, Projeleri çağımızın çok çok gerisinde. Vatandaşlarımız tepkili. Bunlar durum tespitidir, gerçeklerimizdir. Dolayısı ile seçilmişlerin tüm bu zorlukları bilmesi ve bunlara çözüm üretmesi gerekir. Biz tüm bu sorunları bilerek çözüm odaklı bu yola ciddi gayret ve samimiyetle çıktık.
Siyaset en önemli hizmet alanıdır. Hükümetimiz ile Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve tüm ilgili Kurullarımızın Fikrini, desteğini ve gücünü yanımıza alarak, Giresun’umuzuhak ettiği yere getireceğiz. Bu dönem inşallah iyi bir çalışma, gayret ve halkımızın desteği ile Giresun Belediyesini alarak, hemşerilerimize layık, yaşanabilir bir kent sunmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Okunma: 286 | Kaynak: Ak Parti Gisesun İl Başkanlığı

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Şenlikoğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 286 1