• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Aralık 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Şenlikoğlu, esnafın sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışacağız

Şenlikoğlu, esnafın sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışacağız


  • 30 Kasım 2018 Cuma
Şenlikoğlu, esnafın sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışacağız
Şenlikoğlu, esnafın sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışacağız

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Av. Aytekin Şenlikoğlu Giresun Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Muammer Usta ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Ziyaretlerini sürdüren Giresun Belediye Başkan Adayı Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU, Giresun Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet edip, istişarelerde bulundu. Şenlikoğlu yaptığı açıklamada; “ Yerel hizmet alanında AK Parti Yönetimi ile Giresun büyüyecek, değişecek, güzelleşecek inşallah. Türkiye artık eski Türkiye değil. Umut ediyorum ki Belediye hizmetlerinde Giresun’da aynı Giresun olmayacak. İstikrar, güven ortamı yatırım iddiası hızlı bir şekildedevam edecek. Sanayi sitemizin ve işletmelerimizin dönüşen, değişen Giresun’la birlikte bu dönüşüme ayak uyduran bir yapı olmasına gayret edeceğiz.Sanayi Sitemizin sorunlarını, sıkıntılarını biliyoruz. İnşallah göreve geldiğimizde daha modern, daha İşlevli ve daha sorunsuz aktif hale getireceğiz. Farklı meslek gruplarının birada olduğu bir site ve buna benzer birçok projelerimiz mevcut. İlimize yakışır bir Sanayi sitesi, işletmelerimize her zaman destek ve düzenlemelerimiz çok ciddi şekilde önceliklerimiz arasında olacak.
Esnafımızın ve Sanatkârımızın her zaman yanında ve sorunların çözüm noktasında hazırız. Bu şehir hepimizin. Yediden yetmişe herkesin talep ve isteklerini dinleyip yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Birlikte yönetip, daha yaşanabilir bir Giresun’u birlikte meydana getirme düşüncesinde belediye hizmetlerimizi vatandaşlarımıza sunacağız. Çünkü Biz milletin efendisi değil hizmetkârıyız.”
Sanayi esnafıyla da sohbet eden Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu esnafın sorunlarını, talep ve isteklerini dinledi. Şenlikoğlu; "Esnafımızın sorunlarını, önerilerini görüş ve taleplerini dinleyip çözüme kavuşturmak için çaba sarf edeceğiz" dedi.

Okunma Sayısı: 155

Haber Kaynağı: Ak Parti Gisesun İl Başkanlığı

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Güncelleme: 30 Kasım 2018 Cuma
Haber Etiketleri: Şenlikoğlu, esnafın sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışacağız, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 155 1

Sitene Ekle