• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Şenlikoğlu Seçim çalışmalarını sürdürüyor


  • 03 Aralık 2018 Pazartesi
Şenlikoğlu Seçim çalışmalarını sürdürüyor
Şenlikoğlu Seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin ŞENLİKOĞLU, Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Giresun Ziraat Odasını ziyaret etti.

Belediye Başkan Adayı Aytekin ŞENLİKOĞLU, Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Giresun Ziraat Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. ŞENLİKOĞLU ziyaretlerinde yaptığı açıklamada sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek, "Biz esnaf ve Odalarımızın çalışmalarında, Giresun’umuza yapmış olduğu katkılardan memnunuz. Ziraat Odası Başkanımız olsun, Esnaf Odaları Başkanımız olsun, tüm Sivil Toplum Örgütlerimizle ortak akılla şehri yönetme noktasında azimle, kararlığımızı her platformda ifade ettik ve gösteriyoruz da.
 Bizim Belediyecilikte olmazsa olmazımızdan biriside katılımcı belediyecilik anlayışıdır. Katılımcı belediyecilik anlayışının temeli de, Sivil Toplum Örgütleri olsun, Meslek Örgütleri olsun, derneklerimiz olsun, kanaat önderleri ve yerel önderleri ile onlarla birlikte şehrin ortak aklını oluşturup ve şehri o şekilde yönetmek, şehrin yol haritasını ve yön pusulasını o şekilde belirlemek amacıyla biz bu yola çıktık. 
Şu andaki çalışmalarımızda o boyuttadır. Şimdiye kadar yaptığımız çalışmalarımızda gerek Esnaf Odası başkanımız, gerek Ziraat Odası başkanımızın çok yakın ilgi ve alakalarını gördüm. Desteklerini hep hissettim. Bu vesile ile kendilerine çok teşekkür ediyorum. 31 Mart’tan sonra da İnşallah birlik, beraberlik içerisinde Giresun’umuzu mazisine layık istikbale hazırlayacağız" şeklinde konuştu.

Okunma: 260 | Kaynak: Ak Parti Gisesun İl Başkanlığı

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Şenlikoğlu Seçim çalışmalarını sürdürüyor, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 260 1