• Vadi'nin Medya Penceresi

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Giresun Medya Platformu Geleceği Değerlendirdi


  • 31 Aralık 2018 Pazartesi
Giresun Medya Platformu Geleceği Değerlendirdi
Giresun Medya Platformu Geleceği Değerlendirdi

Giresun’un sorunlarının gündeme getirilmesi gibi birçok önemli konuda çalışmalara imza atan Giresun Medya Platformu yönetim kurulu üyeleri, Platform yönetim kurulu üyesi Tülay Dolu ve Selim Dolu ailesinin evine konuk olarak geçmiş yılların ve geleceğin değerlendirmesini yaptı.

Giresun Medya Platformu, 2018 yılı sonunda 12 yılını devirerek başarılı bir birlik, beraberliğe imza attı. Sıcak ve samimi bir ortamda Dolu ailesinin evinde bir araya gelen Başkan Sadi Toygar ve Giresun Medya Platformu yönetim kurulu, kahvaltıda buluştu ve geçmiş 12 yıllık süreyi ve geleceği değerlendirdi.
Yöresel tatların ikram edildiği kahvaltı sonrası, Dolu ailesinin Anadolu temalı eski ev eşyalarının bulunduğu ortamda keyifli bir sohbet geçiren Giresun Medya Platformu ailesi birlik, beraberlik içinde samimi ve neşeli bir ortamda unutulmayacak bir gün geçirdi.
Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Dolu ailesine geleneksel Türk ailesinin konukseverliğini gösterdiği ve ikramları için teşekkür ederek, birlik, beraberliğimizin daim olmasını temenni etti.

Okunma: 248 | Kaynak: Harsit Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Giresun Medya Platformu Geleceği Değerlendirdi, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 248 1