• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Ali Patan Doğankent Belediye Meclisi Üyesi Adayı


  • 09 Mart 2019 Cumartesi
Ali Patan Doğankent Belediye Meclisi Üyesi Adayı
Ali Patan Doğankent Belediye Meclisi Üyesi Adayı

Ali Patan, Adalet ve Kalkınma Partisinden Doğankent Belediye Meclisi üyesi adayı gösterilmiştir.

31 Mart 2019 Mahalli idareler seçiminde Adalet ve Kalkınma Partisinden Belediye Meclisi üyesi adayı gösterilen Patan; 1958 yılında Doğankent'te doğmuştur. İlk ve ortaokulu Doğankent'te tamamlamıştır. Lise öğrenimini Giresun İmam Hatip lisesinde 1978 de tamamlamıştır. Aynı yıl Gümüşhane Şiran ilçesi Ozanca köyüne imam-Hatip olarak atanmıştır. Gümüşhane Şiran ilçesinde farklı köylerde görevinin ardından 2006 yılında emekliye ayrılmıştır. 2006 yılında Dogankent'e yerleşerek Adalet ve Kalkınma Partisine üye olan Patan, Parti teşkilatında çeşitli görevlerde bulunmuştur. Halen görevine Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Meclis Üyesi olarak devam etmektedir. 
Evli ve dört çocuk babası olan Patan; 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli idareler seçimlerinde "Belediye İşi Gönül İşi" diyerek Adalet ve Kalkınma Partisinden Belediye Meclisi Üyesi adayı olmuştur.
Patan devamla, "31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli idareler seçimlerinin Doğankent ve Ülkemize hayırlar getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz eder bütün arkadaşlara başarılar dilerim." Dedi.

Okunma: 303 | Kaynak: Harsitvadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Ali Patan Doğankent Belediye Meclisi Üyesi Adayı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 303 1