• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Halil İbrahim Patan, Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi ‘MUHTAR’ Adayı

Halil İbrahim Patan, Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi ‘MUHTAR’ Adayı


  • 14 Mart 2019 Perşembe
Halil İbrahim Patan, Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi ‘MUHTAR’ Adayı
Halil İbrahim Patan, Yenimahalle Kümeevleri  Mahallesi ‘MUHTAR’ Adayı

Halil İbrahim Patan, ‘Geleceği daha güzel bir Yenimahalle Kümeevler Mahallesini "Birlikte Yönetmeye Varmısınız? sloganıyla," Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Halil İbrahim Patan yaptığı açıklamada; "doğduğu-büyüdüğü Yenimahalle Kümeevleri Mahallesine borcu olduğunu söyleyerek, “Kendimi tam manasıyla Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi tutkunu ve sevdalısı bir insan olarak görüyorum” dedi. 
 1960'lı yıllarda Merkez Mahllesi muhtarı ve 1984'lı yıllarda İl Genel Meclisi üyesi olan Rahmetli Ali Patan'ın oğlu olan 1985 Doğankent doğumlu Halil İbrahim Patan, Evli ve 2 çocuk babasıyım. İlk, Orta ve Liseyi Doğankent'te okudum. AK Parti Doğankent ilçe yönetiminde 2008-2018 yılları arasında aktif görev yaptım. Halen Doğankent 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda Ambulans şöförü olarak halkıma hizmet vermekteyim. Ben kendimi tam manasıyla Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi tutkunu ve sevdalısı bir insan olarak görüyorum. Yenimahalle Kümeevleri Mahallesinin, Doğankent’in parlayan yıldızı olması, aynı zamanda da Doğankent ilçesinin mahalleleri içinde hak ettiği yeri alması, düzenli Belediye hizmetlerinden tam manasıyla yararlanması gerektiğini tüm kalbimle inanıyorum” şeklinde konuştu.
Patan devamla; Siz sevgili hemşerilerimden yetki istiyorum. Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi halkının teveccühü ile muhtarlık makamı bana nasip olursa, seçilen Belediye başkanımızın mahalleme yapacak olduğu su, kanalizasyon, elektrik projesi ve diğer hizmetlerin takipçisi olacağım. Sizler için yeterli bilgi, tecrübe ve sevgi ile bu görevi haftanın 7 günü 24 saati layığı ile yapacağıma basın mensupları  önünde Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi halkına söz veriyorum. "DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN" ifadelerini kullandı.

Okunma: 423 | Kaynak: Harsitvadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi | Güncelleme: 14 Mart 2019 Perşembe

Haber Etiketleri: Halil İbrahim Patan, Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi ‘MUHTAR’ Adayı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 423 1