• Vadi'nin Medya Penceresi

26 Nisan 2019 Cuma

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • SP, İsrafı Önlemek En Büyük Yatırımlar İçin Temel Atmaktır

SP, İsrafı Önlemek En Büyük Yatırımlar İçin Temel Atmaktır


  • 18 Mart 2019 Pazartesi
SP, İsrafı Önlemek En Büyük Yatırımlar İçin Temel Atmaktır
SP, İsrafı Önlemek En Büyük Yatırımlar İçin Temel Atmaktır

Seçim çalışmaları kapsamında Teyyaredüzü Mahallesi esnaflarını ziyaret eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Saim ÖKSÜZ, halkın kendilerine vereceği bir oy ile Giresun’a ve Giresun’un geleceğine sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Milli Görüş’ün en büyük politikası israf, faiz ve borç ile mücadele etmektir diyen ÖKSÜZ “herkes israftan bahsediyor ama maalesef israf ile mücadele etmeyi bizden başka dile getiren yok. Çünkü biliyorlar ki böyle bir şeyi başaramayacaklar. İsrafın önüne geçemeyecekler, borçlanmadan yatırım yapamayacak ve borç aldıkları her kuruş için de faiz ödeyecekler. Bugün baktığımızda hem iki dönemdir belediyeyi yönetenler hem de arkasında hükümet olanlar yaptıkları yanlış ve hesapsız işler sonrası büyük bir borç sarmalına düşmüş, kendilerine emanet olarak bırakılan kamu mallarını satarak neredeyse hepsini tüketmiştir. Hizmet ya da gelir amaçlı birçok yatırım yapılabilecek arazi ve binaları satarak şahıs malına dönüştürmüştür.
Bizim için israfı önlemekten daha büyük bir proje yoktur. Çünkü israf hem ülkenin hem de şehrin kaynaklarının sömürülmesidir. Bugün gerek merkezi hükümetin gerek ise belediyelerin en büyük problemi de budur zaten. Seçim meydanlarında bazılarının 94 ruhundan bahsettiğini duyuyoruz. 94 ruhu Milli Görüş politikaları ile gerçekleşmiştir. Gömleği çıkaranlar o ruhu da ne yazık ki kaybetti ve bir daha asla sahip olmayacaklar. Bizim Giresun için en büyük projemiz israfa dur demek, borçlanmamak ve faiz ödememek üzerine olacaktır. Vatandaşın vermiş olduğu 1 kuruşa dahi sahip çıkarak bunu en faydalı şekilde kullandığımız zaman Giresun’un ihtiyacı olan en büyük yatırımların da temelini atmış olacağız.” dedi.

Okunma: 160 | Kaynak: Saadet Partisi İl Başkanlığı

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: SP, İsrafı Önlemek En Büyük Yatırımlar İçin Temel Atmaktır, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 160 1