• Vadi'nin Medya Penceresi

26 Nisan 2019 Cuma

Emek is ticaret
SON HABERLER
  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Giresun Federasyonu kadın kolları başkanlığına Yeliz Gümüş Atandı

Giresun Federasyonu kadın kolları başkanlığına Yeliz Gümüş Atandı


  • 12 Nisan 2019 Cuma
Giresun Federasyonu kadın kolları başkanlığına Yeliz Gümüş Atandı
Giresun Federasyonu kadın kolları başkanlığına Yeliz Gümüş Atandı

Giresun Federasyonu yönetim kurulu, Genel Başkan Muhterem Memiş başkanlığında bugün yaptığı toplantıda, CFO (Chief Financial Officer) Finans grubu Başkanı olan Yeliz Gülmüş’ Kadın kolları Başkanlığına atadı.

Kadın Kolları Başkanı Yeliz Gülmüş yaptığı açıklamada; ’Giresun Federasyonu Kadın Kolları Başkanlığına görevlendirilmiş olmamdan dolayı gurur duydum. Federasyon yönetim kurulu ve oluşturacağımız birbirinden değerli kadın kolları yöneticilerimle çok güzel etkinlikler ve projeler gerçekleştireceğimize inanıyorum. Kadın Kolları olarak birlik beraberlik içinde, Giresun toplumuna yakışır şekilde güzel projelere imza atacağız. Tüm Giresun derneklerinin ve camianın desteğini bekliyoruz.
Bize bu görevi veren Giresun Federasyonu Genel Başkanı Muhterem Memiş ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun’ ’dedi

YELİZ GÜLMÜŞ ÖZGEÇMİŞİ
Aslen Giresun ili Görele’li olup, 1976 İstanbul doğumludur. Okan Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Siyaset Bölümünü bitirmiştir.
1994 yılında başlayan iş hayatına; telekomünikasyon, inşaat, satış sonrası hizmetler, hukuk, enerji ve finans sektörlerinde faaliyetleri bulunan EKO GROUP şirketler topluluğunda halen Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO (Chief Financial Officer) Finans grubu başkanı olarak devam etmektedir.
2013 yılında Ak Parti Ataşehir İlçe Ana Kademe Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlayan siyasi hayatına 2014 yılında 3.olağan kongre ve 2018 4.olağan kongre ile Asil Yönetim Kurulu Üyesi olarak etti, İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya ‘nın yönetiminde Başkan Yardımcısı (Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler) olarak görevine devam etmektedir.
Ataşehir Giresunlular Derneği’nde Başkan yardımcılığının yanı sıra Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyon Üyesi, Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Y.K.Üyesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyeliği bulunmaktadır.  Gülmüş bir kız çocuğu annesidir.

Okunma: 108 | Kaynak: Sadi Toygar

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Giresun Federasyonu kadın kolları başkanlığına Yeliz Gümüş Atandı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 108 1