Vadi'nin Medya Penceresi
  • 25 Ocak 2020 Cumartesi

Yarıyıl Tatilinde Çocuklar İçin Pratik Beslenme İpuçları

Sömestir tatili, kışın en soğuk ve bulaşıcı hastalıkların en yaygın dönemine denk geldiği için çocuklarımızın bu dönemde, besleyiciliği yüksek gıdalar ile beslenmesine dikkat etmeliyiz diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Uzm. Dyt. Sinem Usuk, açıkladı.

Doğankent İlk ve Orta Dereceli Okullarında Karne Tatili Başlıyor

Doğankent ilçesi İlk ve Orta dereceli okullarında 2019-2020 eğitim öğretim yılı 1. yarı yılını Huzur ve güvenli bir biçimde tamamlamış bulunmaktayız.

Uzmanından Karne Günü Önerileri

Karne sonuçlarına gereğinden fazla anlam yüklemeyin

Yarıyıl Tatilini Çocuklar Nasıl Değerlendirmeli

Zillerin tatil için çalmasıyla beraber, anne babalar bu süreci okuldaki eksikleri tamamlamak için bir fırsat olarak görürken, çocuklar ise sadece dinlenmek ve eğlenmek istiyorlar.

Okul Başarısızlığının Nedeni Sadece Öğrenci Değildir

Eğitim-öğretim döneminin ilk yarısı bitiyor.

Çocuğunuzun arkadaşı değil, anne-babası olun

Çocuğun gelişiminde anne ve baba tutumlarının önemine işaret eden uzmanlar, çocuğa arkadaş gibi yaklaşmak yerine sınır çizilmesi gerektiğini vurguluyor.

Uzmanından YKS’ye hazırlanma teknikleri

Sınava hazırlanmak sadece test çözmekten mi ibarettir? Sınava hazırlanma süreci, kuşkusuz çok kolay olmayacaktır.

Okulumu geri istiyorum İmza kampanyası başlıyor

Giresun Ticaret Lisesinde kuruluşundan günümüze kadar hocalık yapan Öğretmenler ile yine kuruluşundan günümüze kadar okuldan Mezun olan Öğrencilerin hafta sonu İstanbul Kadıköy Rıhtım Aden Otel Restaurantta Geleneksel yemekte buluşarak yarım asırlık hasreti giderdiler.

Doğankent Süttaşı İlk ve Ortaokulunda Güzellik ve Saç Bakımı

Güce Yukarıboynuyoğun İlk / Ortaokulu, Doğankent Süttaşı İlk / Ortaokulu, Güce Merkez YİBO ve Tirebolu ilçesi Ahmet Rasim Baş Özel Eğitim Uygulama okullarında okuyan öğrencilerimize saç tıraşı yapıldı.

Kategori Etiketleri