Vadi'nin Medya Penceresi
  • 15 Aralık 2019 Pazar

Genç Parti Merkez İlçe Kongresi Yapıldı

Genç Parti Giresun İl Başkanı tarafından Merkez ilçe Başkanı olarak atanan Murat Aktaş yapılan olağan kongre ile birlikte yeniden Merkez ilçe Başkanlığına seçildi.

Deprem korkusu, hayatınızı etkiliyorsa destek şart!

Son günlerde peş peşe yaşanan depremler, deprem fobisini gündeme getirdi.

Yıpranan Bayraklarımız Yenileriyle Değiştirildi

Doğankent İlçe Jandarma Komutanlığı Güdül ve Oyraca Köylerinde Şehitlerimizin bulunduğu Kabristanda dalgalanan Türk Bayraklarının yıprandığını öğrenerek yenileriyle değiştirdiler.

Öztürk, 2020 Yılı Bütçesi üzerine genel kurula hitap etti

AK Parti Giresun Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, TBMM Genel Kurulu’nda devam eden 2020 Yılı Merkezi Yönetim Bütçesi görüşmeleri kapsamında AK Parti Grubu adına konuşma yaptı.

Keskin ve Şahin GİMEV’e Misafir Oldular

Pazar günü GIMEV Merkezi'nde yapılan ve artık geleneksel hale gelen GİMEV’in kahvaltılı sohbet programının konuşmacıları Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin ile Yıldız Teknik Üniversitesi İİBF Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halit Keskin oldu.

Cici Ailesine AZİZ Damat

İŞADAMI Harun Cici ARALIK ayını çok seviyor.

İstanbullular’ın yarısından çoğu kendini yalnız hissediyor

Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji Bölümü tarafından düzenlenen Uluslararası Yalnızlık Sempozyumu kapsamında İstanbul’un yalnızlık haritası açıklandı.

Gençlere ışık tutan Yürekli Kadınlar!

Geçmişe ve geleceğe ışık tutan, tüm yaşamı kucaklayan, direnen ve küllerinden yeniden doğan yürekli kadınlar gençlere örnek oldu.

Kedi ve Köpekler Kışı Nerede Geçirecekler

Bir grup ilçe esnafı sokak hayvanlarından kedi ve köpeklere kulübe yapılması için yetkililere seslenişte bulundular.

Kenan Tatlı'dan Çevre Şehircilik Bakanı'na Ziyaret

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun’a daha fazla hizmet ve yatırım için, bakanlıklarla istişare halinde çalışmaya devam ettiklerini kaydetti.

Kategori Etiketleri