Vadi'nin Medya Penceresi
  • 25 Haziran 2019 Salı
Reklam

İmamoğlu, Benim için sandıktan sefer görev emri çıkmıştır!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart'ın ardından 23 Haziran seçimlerinden de zaferle çıktı. ''Seçimi bir kişi bir parti bir grup bir kesim değil, bütün İstanbullular, bütün Türkiye kazandı'' diyen İmamoğlu, ''Bugün benim için sandıktan sefer görev emri çıkmıştır.

Tirebolulu Komiser Kazada Şehit Oldu!

Çanakkale’nin Yenice İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli genç Komiser Ömer Işık (28), göreve giderken aracıyla takla attı ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi..!

İstanbul'da oy verme işlemi sona erdi. Oy sayımı başladı.

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi için saat 08.00'de başlayan oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle sona erdi.

İstanbul Seçmeni Tekrar Sandık Başında

23 Haziran 2019 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi için saat 08.00'den itibaren oy verme işlemi başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çin ile ilişkilerimiz daha farklı şekilde gelişecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 zirvesinden sonra Çin’de Cumhurbaşkanı Xi Jinping ile bir araya gelerek bir çalışma toplantısı düzenleyeceklerini söyledi.

Öztürk'e KEİPA Onur Madalyası’ takdim edildi

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi’nin (KEİPA) Elli Üçüncü Genel Kurulu Azerbaycan Cumhuriyeti Millî Meclisi’nin davetiyle, 19-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Bakü’de yapıldı.

Giresun Sivil İrade Platformu Basın Açıklaması

Giresun Sivil idare Platformu bir basın açıklaması yaptı.

Başkan Kenan Tatlı'dan, CHP Giresun İl Teşkilatına Tepki

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan’ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Muhafız Alayı Komutanı Topal Osman hakkında kullandığı hadsiz iftiralara ve hakaretlere ses çıkarmayan CHP Giresun yönetimi ile teşkilatlarını sert sözlerle eleştirdi.

Bektaş Yayla Yolu Köstebek Yuvası Gibi

Bulancak İlçesi’ni Bektaş Yaylası’na bağlayan yolun Karatepe - Hacet Köyü yol ayrımı mevkiindeki çukurlar yüzünden araçlar kaza tehlikesi atlatıyor.

Canikli'den, Garo Paylan'ın Sözlerine Tepki

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili Nurettin CANİKLİ, Garo Paylan'ın Milli Kahraman Osman Ağa için sarf etmiş olduğu çirkin saldıraya kişisel hesabından sert tepki göstermiştir.

Kategori Etiketleri