Vadi'nin Medya Penceresi
  • 25 Haziran 2019 Salı
Reklam

Doğankent'te Harşıt Aile Çay Bahçesi hizmete açıldı

Doğankent ilçesi Yeşiltepe Mahallesi Paşaçayırı mevkiinde çevre yoluna 600 metre mesafede Ertuğrul ve Esin Özden tarafından Harşıt Aile çay bahçesi açıldı.

ÇKS kaydı için son gün 28 Haziran 2019

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvurularının, yönetmelik çerçevesinde 30 Haziran 2019 tarihinde sona erdiğini ancak, bu tarihin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle çiftçilerimizin mağduriyet yaşamamaları için başvurularını 28 Haziran 2019 Cuma gününe kadar yaptırmaları gerektiğini bildirdi.

Doğankent'te Harşıt Pide Salonu açıldı

Doğankent ilçesi ana cadde üzerinde Soner Sarı tarafından "Harşıt Pide Salonu" açıldı.

Mucize Bitki Moringa Tirebolu’da!

Yeni keşfedilen ve dünyada mucize bitki olarak adlandırılan Moringa Oliefera için Tirebolu’da İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nce 3 köyde deneme bahçesi tahsis edildi…

TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Toprak için el ele vermeliyiz

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, herkesin toprağın önemini kavraması gerektiğini bildirerek, “toprak için el ele vermeliyiz.

İmar Barışında son 5 gün

Başvuru süresi iki kez uzatılan İmar Barışı uygulamasında süre, 15 Haziran 2019 Cumartesi günü doluyor.

ÇKS başvuru süresi 30 Haziran'da sona eriyor

Doğankent İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Çiftçi Kayıt Sistemi’ne (ÇKS) başvuru süresinin 30 Haziran 2019 tarihinde sona ereceği uyarısında bulundu.

Fındık Fiyatı, Hasat Öncesi Açıklansın!

Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Başaran, 2019 yılı ürünü için üreticileri memnun edecek bir rakamın açıklanmasını beklediklerini söyledi…

Kategori Etiketleri