Vadi'nin Medya Penceresi
  • 19 Ekim 2019 Cumartesi

GİAD, Ağrı'da iş ahlakı paneli düzenledi

Ağrı’da Türkiye İktisadi ve İş Ahlakı Derneği tarafından (İGİAD) "İş Ahlakının Yaygınlaşmasında İş Dünyası, Üniversiteler ve Sivil Toplumun Rolü" konulu panel düzenlendi.

İbrahimoğlu İnşaat Dış Cephe Montalama

Doğankent ilçesinde faaliyet gösteren İbrahimoğlu İnşaat dış cephe montalama'dan şok kampanya.

Mehmet Başer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a fındık üreticileri ile Giresun’un çözüm bekleyen sorunlarına gösterdiği hassasiyet ve verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti.

Tüfekçi, Hamsi Sezonunu Açtı

Doğankentli seyyar satıcı esnafı Enver Tüfekçi hamsi sezonunu açtı.

Tirebolu, Kendi Fındığını Işleyecek!

Tirebolu ilçesi Ziraat Odası Başkanı Yaman’ın girişimleriyle oda bünyesinde kurulan ve bölgede bir ilk olan tesiste, yüzde yüz natürel Tirebolu Fındığı işlenecek…

Giresun TSO Başkanı Çakırmelikoğlu'ndan Doğankent ilçesine ziyaret

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Doğankent temsilcisi Hakkı Katırcıoğlu'nun organize ettiği toplantıya, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, katılarak sohbetlerde bulundu.

2020 Üretim Yılı ÇKS ( ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİ ) Başvuruları Başladı

Çiftçilerin 2020 üretim yılına ilişkin ÇKS başvuruları başlamış olup başvurular 30 Haziran 2020 tarihinde sona erecektir.

Harşıt Çocuk Giyim Dünyasında Yeniliklere Devam Ediliyor

Doğankent ilçesi ana cadde üzerinde çocuklara yönelik 1-15 yaş arası giyim ürünleri dükkanı yeniliklerle hizmete devam ediyor

Tavuk Döner ve Dürüm, Onurun yeri

Onurun Yeri; Tavuk Döner ve Dürüm şok fiyatlarla hizmete başladı.

KEİPA Toplantısı Giresun'da Yapılacak

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Toplantısı 18-19 Eylül 2019 tarihlerinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ev sahipliğinde Giresun’da yapılacak.

Kategori Etiketleri