Vadi'nin Medya Penceresi
  • 19 Ekim 2019 Cumartesi

Yerli ve Milli Üretimi Destekliyoruz

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e ziyarette bulundu.

Uluslararası Yaylacılık ve Yayla Kültürü Sempozyumu Gerçekleşti

Üniversitemiz Giresun İli Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Türk Ocakları Giresun Şubesi tarafından düzenlenen "Uluslararası Yaylacılık ve Yayla Kültürü Sempozyumu", 26-28 Eylül 2019 tarihlerinde Güre Yerleşkesinde düzenlenen oturumlarla gerçekleştirildi.

Oyuklar ve Höyükler, Göbekli Tepe’ye Bir Bakış

Kültür-sanat alanında çok sayıda proje geliştiren ve destekleyen Doğuş Grubu’nun hayata geçirdiği Ara Güler Müzesi ve Leica Galeri İstanbul önemli bir sergi için ilk kez bir araya geldi.

Milletvekili Hasan Turan, Giresunlular şehitliği İçin yeni müjdeler verdi

TBMM İdare Amiri veİstanbul Milletvekili Hasan Turan Giresunlular Şehitliğinde düzenlenen anma törenlerinin ardından bir değerlendirme yaparak; “Şehitlerimiz boynumuza astığımız ŞEREF MADALYALARIMIZDIR.

Giresun Şehitleri Afyon Iscehisar'da Törenlerle Anıldı

Her yıl Afyon İscehisar ilçesinde düzenlenen Giresun Şehitliği anma törenleri bu yılda Türkiye'nin dört bir yanından gelen ziyaretçilerin katılımları ile gerçekleşti.

Haymana Şehitlerimiz Unutulmadı

Tirebolulu Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan’ın komuta ettiği 42.Alay Komutanlığı Şehitleri Haymana Mangaldağı’nda ziyaret edildi

Avrupa Hareketlilik Haftası 2019 Yılı Tanıtım Toplantısı Başladı

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu himayelerinde, Avrupa Birliği(AB) Türkiye Delegasyonu işbirliği ve Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Hareketlilik Haftası 2019 Yılı Kampanya Tanıtım Toplantısı 21 Ağustos tarihinde TBB Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Başkan Yakar'a yılın en başarılı ilçe belediye başkanı ödülü

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar yılın en başarılı Belediye başkanı seçildi.

Gelecekte ve Günümüzde Arapça Adlı Sempozyum

Ana Dili Arapça Olmayanlar İçin Gelecekte ve Günümüzde Arapça

Kategori Etiketleri