Vadi'nin Medya Penceresi
  • 25 Ocak 2020 Cumartesi

Ankara'da Giresun STK’ları Kenetleniyor

Ankara’da kurulu bulunan, geçmiş yıllardan bu yana kurulup faaliyet gösteren Giresun Sivil Toplum kuruluşlarıyla yeni faaliyete geçen STK’larla bir araya gelerek örnek bir dayanışmaya imza attılar.

GİRMEP’te Görev Dağılımı Yapıldı

12 Ocak Pazar günü Okmeydanı’nda bulunan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinde yapılan genel kurulda seçilen yönetim görev bölümü yaptı.

Giresun Medya Platformu (GİRMEP) Yeni Dönem Başkanı İbrahim Balcıoğlu Oldu

Sadi Toygar, 5 yıldır taşıdığı bayrağı devretti.

Giresunlu Gençler Şühedanın Yolunda

Giresun Federasyonu Gençlik Kolları Sarıkamış Harekâtının 105. yılında ecdadına gittiler.

Tirebolular Kültür ve Sanat Günlerinde Buluştu

Tirebolu Belediyesi ve Tirebolu Kaymakamlığı tarafından desteklenerek Tirebolu’nun kültür, sanat ve geleneklerinin tanıtıldığı TİRDEF (Tirebolu Dernekler Federasyonu) tarafından geleneksel olarak organize edilen 9.Tirebolu Kültür Sanat Günleri Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Öztürk, Kültür Bakanlığı Halk Şairi Ünvanı Aldı

Görele Şair ve Yazarlar Derneği Başkanı, Şair ve Yazar Nihat Öztürk, Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Şairi unvanı aldı.

Harşıt Savunması Kahramanları

Birinci Dünya Savaşı sırasında Kafkas Cephesinin Harşit savunma hattında Ruslarla olan mücadele sırasında şehit olan Er Abdullah'a ait şehit mezarı.

Giresunlular Derneği Fotoğraf Sergisine Yoğun İlgi

Bayrampaşa Giresunlular Derneği organizasyonu ile fotoğraf sergisi ve ödül töreni protokol ve davetlilerden yoğun ilgi gördü.

Bursa Giresunlular Derneğinde Nöbet Değişimi

Üzeyir Aktaş 2020 Yılı Bursa’da Giresunluların Diriliş Yılı Olacak.

ORGİ Havaalanı Basın Açıklaması

Son zamanlarda, Sayın Cumhurbaşkanımızın vizyonu ve büyük kararlılığı sonucu, ülkemizde deniz üstüne inşa edilen ilk havalimanı olarak ulusal ve uluslararası uçuşlar için hizmete alınan Ordu Giresun Havalimanı’na gerçekleştirilen Türk Hava Yolları uçuşlarında azalma olduğu iddia ve bahane edilerek bazı çevrelerce şehrimize verilen havacılık hizmetleriyle ilgili olumsuz algı oluşturulmaya çalışıldığı gözlemlenmektedir.

Kategori Etiketleri