Vadi'nin Medya Penceresi
  • 17 Kasım 2019 Pazar

Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü birçok ülkede Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanır. İlçemizden babalar günü mesajları.

Babalar Günü Mesajları

Muhiddin Pir, Babalar günü Mesajı

Doğankent Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Muhiddin Pir, 16 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Pir Mesajında; "Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar günün kutlu olsun."


Nurettin Kabadayı'nın Babalar günü Mesajı

Doğankent esnaflarından Kardeşler çay ocağı sahibi ve Demokratik Sol Parti ilçe başkanı Nurettin Kabadayı, 16 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Kabadayı Mesajında;"Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum."

İrfan Tüfekçi'nin Babalar gün Mesajı

Doğankent ilçesi esnaflarından İrfan Tüfekçi, 16 Haziran Babalar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Tüfekçi mesajında; Evimizin yakışıklısı... Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. 

Salim Efe Babalar günü Mesajı Yayınladı

Doğankent Merkez Mahalle Muhtarı Salim Efe, 16 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Efe Mesajında şunlara yer verdi; Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini biliyorum. Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Kemal Bişkin'in Babalar günü Mesajı

Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından "Modülasyon Enerji Sistemleri" yönetim kurulu başkanı ve Güvenlik Köyü sakinlerinden Kemal Bişkin 16 Haziran babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bişkin Mesajında; "Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar günün kutlu olsun.

Güller Ünlü'nün Babalar günü Mesajı

Doğankent esnaflarından "Tarzım Ayakkabı ve Çanta Dünyası" sahibi Güller Ünlü, 16 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Ünlü Mesajında; Benim başarı reçetem, babamın her zaman söylediği bir şeye dayanır: Hiçbir zaman bir başkasından daha iyi olmaya çalışmayacaksın, ama hiçbir zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktan da vazgeçmeyeceksin. Babalar günün kutlu olsun.


Yılmaz Dede'nin Babalar günü Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Doğankent ilçe Başkanı Yılmaz Dede, 16 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Dede Mesajında;"Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.