Vadi'nin Medya Penceresi
  • 10 Aralık 2019 Salı

Kurban Bayramı Mesajları

Doğankent esnafları Kurban bayramı Dolayısıyla mesaj yayınladılar

Kurban Bayramı Mesajları

Güller Ünlü'nün Kurban Bayramı Mesajı

 

Doğankent esnaflarından "Tarzım Ayakkabı ve Çanta Dünyası" sahibi Güller Ünlü Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Ünlü Mesajında; Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Muhiddin Pir'in, Kurban Bayramı Mesajı

 Doğankent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhiddin Pir Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Pir Mesajında"Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı’nın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun."

Nurettin Kabadayı'nın Kurban Bayramı Mesajı


 Doğankent esnaflarından Kardeşler çay ocağı sahibi ve Demokratik Sol Parti ilçe başkanı Nurettin Kabadayı Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Kabadayı Mesajında;" Kalpler sevgiyi paylaşmak, insanlar da yalnızlığı paylaşmak için vardır. Bu bayramı tüm sevdikleriniz ile bir arada mutluluk içinde, ağız tadıyla geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun."

Salim Efe Kurban Bayramı Mesajı


 Doğankent Merkez Mahalle Muhtarı ve Doğankent Esnaflarından Salim Efe Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Efe Mesajında şunlara yer verdi; "Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun."

Kemal Bişkin'in Kurban Bayramı Mesajı


 Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından "Modülasyon Enerji Sistemleri" yönetim kurulu başkanı ve Güvenlik Köyü sakinlerinden Kemal Bişkin Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bişkin Mesajında; "Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim."

Halil İbrahim Patan Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent Yenimahalle Kümeevleri Mahallesi Muhtarı Halil İbrahim Patan Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Patan Mesajında; "Mübarek Kurban Bayramı tüm Türk dünyasına ve İslam alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle İyi bayramlar!"

İrfan Tüfekçi den Kurban Bayramı Mesajı


 Doğankent Esnaflarından İrfan Tüfekçi, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Tüfekçi mesajında; "Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim."