Vadi'nin Medya Penceresi
  • 10 Aralık 2019 Salı

Kurban Bayramı Mesajları

Doğankent esnafları Kurban bayramı Dolayısıyla mesaj yayınladılar

Kurban Bayramı Mesajları

Yılmaz Dede'nin Kurban Bayramı Mesajı


Adalet ve Kalkınma Partisi Doğankent ilçe Başkanı Yılmaz Dede, Kurban Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Dede Mesajında;"Ülkemizin birlik ve beraberlik içinde bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın sevincini yaşamakta olduğunu belirten Yılma Dede "Bilindiği gibi, bayramlar sevincin ve mutluluğun paylaşıldığı, günlük hayatın getirdiği her türlü üzüntü ve dargınlığın unutulması, küskünlüklerin terk edilmesi ve sevgiyle kucaklaşılması gereken özel günlerdir. Kurban Bayramının, bir yandan duyguların tazelenerek, ruhların dinlendirilerek bir yandan da geçen zamanın muhasebesi yapılarak geçirilmesi yararlı olacaktır. Sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı böyle zamanların çoğaltılması ve her günün bayram gibi yaşanabilmesi için gayret sarf etmeliyiz. Kurban Bayramı ve diğer özel günlerin bizlere hatırlattığı en önemli husus budur. Kurban Bayramının ülkemiz ve milletimiz için önemini anlamanın yanı sıra dünya çapında savaş, açlık, yoksulluk ve zulüm altında olan insanların sıkıntılarını paylaşmak, onları da hatırlamak büyük önem arz etmektedir. Dualarımızda ve Kurban Bayramı sevincimizde tüm Türk ve İslam alemini unutmayalım. Kurban Bayramınız kutlu olsun."

İlyas Patan Kurban Bayramı Mesajı


 Doğankent esnaflarından İlyas Patan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Patan Mesajında; Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir, yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Bayramınız mübarek olsun. Bu yıl Kurban Bayramında, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. İslam aleminin ve Türk milletinin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Cevdet Narin'in Kurban Bayramı Mesajı


 Doğankent esnaflarından Cevdet  Ustanın yeri lokantası sahipleri Cevdet ve Fatma Narin Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.

Fatma & Cevdet Narinler Mesajlarında; Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Yahya Durmuş Kurban Bayramı Mesajı


 Doğankent esnaflarından Meydan Çay ocağı sahibi Yahya Durmuş Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.

Durmuşlar;  Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce yaratan Allah, hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, bu hayırlı bayramda da dualarımız yüce Allah'a. Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah. Kurban Bayramınız kutlu olsun.