Vadi'nin Medya Penceresi
  • 10 Aralık 2019 Salı

Kurban Bayramı Mesajları

Doğankent esnafları Kurban bayramı Dolayısıyla mesaj yayınladılar

Kurban Bayramı Mesajları

Turan Karahan'dan Kurban Bayramı Mesajı


  Doğankent esnaflarından Turan Karahan Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Turan Karahan Mesajında; Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir, yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Bayramınız mübarek olsun. Bu yıl Kurban Bayramında, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. İslam aleminin ve Türk milleti'nin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Hasan Ali Patan, Kurban Bayramı Mesajı


 Doğankent esnaflarından Hasan Ali Patan, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı

Patan Mesajında; Gönüller bir olsun bu mübarek günde düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah'ın yolunda, hayırlara vesile olsun. Bu mutlu gün tüm Müslümanlara mutluluk, saadet ve sağlık getirsin, Kurban Bayramı'nız mübarek olsun canım dostlarım.

Metin Yılmaz'ın, Kurban Bayramı Mesajı 


Gümüşhane ili Kürtün ilçesi esnaflarından Metin Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yılmaz Mesajında şunlara yer verdi; Kurban Bayramı’nın, insanlığın huzur ve barışına vesile olmazsını diliyor, tüm Türk ve İslam aleminin Kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

İzzet Öztürk'den Kurban Bayramı Mesajı


Doğankent Esnaflarından şehirlerarası otobüs işletmesi sahibi İzzet Öztürk Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. 

Öztürk mesajında;"Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun. Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyor, tüm islam alemi ve Türklerin Kurban Bayramını kutluyorum."dedi.