Vadi'nin Medya Penceresi
  • 25 Şubat 2020 Salı

AK Partinin 18. Kuruluş Yıl Dönümü

AK Parti Gücünü Milletten Alan Bir Dava partisidir diyen AK Parti Giresun il başkanı Kenan Tatlı, AK Partinin 18. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Partinin 18. Kuruluş Yıl Dönümü

Tatlı Mesajında;14 Ağustos 2001'de çok uzun ama bir o kadar da kutlu bir yola çıktıklarını, o günden bu yana hizmet aşkı ile dolu dolu 18 yılın geride kaldığını ifade eden TATLI. 18 yıldır Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her seçimden zaferle çıkarak Türkiye'de bir tarih yazdıklarını belirtti.

 İnşallah bundan sonrada hep beraber daha nice tarihler yazacağız. Nice zorlukları aşacağız, nice başarılara imza atacağız. Çünkü biz davamıza, kurucu ilkelerimize, liderimize gönülden bağlıyız. Çünkü biz düşmanlıktan yana değil,  dostluktan yanayız. Çünkü biz koltuklara, mevkilere, makamlara değil, Türkiye'ye, milletimize sevdalıyız" diye konuştu.

AK PARTİ BİR DAVA PARTİSİDİR

AK Parti'nin bir dava partisi olarak kurulduğunu belirten AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan TATLI, sözlerine şu şekilde yer verdi; "Bu kutlu dava millet davasıdır. Mili iradeye sahip çıkma davasıdır. Hainlerin, zalimlerin,  işbirlikçilerin, şer odaklarının karşısında dik durma, mazlumlara sahip çıkma davasıdır. Bu dava bir çınardır. Bu çınarın kökü devlet, gövdesi cumhuriyet, dalları millet, yaprakları ay yıldızlı bayrağımızdır. Bu çınarın kokusu  memleket, gölgesi mazlumların sığınağı oldu. Bu çınar başka ağaçlara benzemez. Mevsimler gelip geçse de bu çınarın yaprakları asla yere düşmez. Karlar yağsa da, rüzgar, fırtına çıksa da bu çınar sapa sağlam ayakta kalacak. Bu  davaya inancını her geçen gün arttıran, güvenen milletimizin desteğiyle 2002 yılından bu yana görevde bulunan AK Parti iktidarlarında Türkiye'nin durdurulamaz yükselişi ve hayal diye nitelendirilen tüm yatırımların tek tek  hayata geçmesi milletimizin geleceğe umutlarını arttırmış ve Yeni Türkiye'nin temelini oluşturmuştur."

KUTLU YÜRÜYÜŞE DEVAM

"Büyük Türk Milletinin duası, desteği ve oyu ile bugünlere gelen AK Parti'nin 18. Yılının kutlu olması dileğinde bulunan TATLI, "AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.  Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Rabb'im, bu kutlu yürüyüşte, milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Ülkemizi, milletimizi, partimizi tüm hainlerden, şer odaklarından korusun" şeklinde konuştu.