Vadi'nin Medya Penceresi
  • 05 Aralık 2019 Perşembe

Kaymakam Karataş, Doğankent Esnaflarını Ziyareti

Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş görevine başlamasının ardından ilçe esnaflarını ziyaret ederek kendileriyle tanıştı.

Kaymakam Karataş, Doğankent Esnaflarını Ziyareti

Kaymakam Tuncay Karataş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhiddin Pir ile beraber Doğankent esnaflarını ziyaret etti. Pir ziyarette Kaymakam Karataş'a; Çatalağaç Köyü- Günyüzü Köyü bağlantı yoluyla ilgili olarak bilgi aktararak yolun  tamamlanabilmesi için taleplerde bulundu. Çatalağaç Köyü grup yolundaki heyelanlı bölge ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunan Pir, Güvenlik Köyü-Çatalağaç Köyü grup yolunun birleştirebilmesi için talebini aktardı.

Kaymakam Karataş ise Güvenlik- Çatalağaç Köyleri arasındaki grup yolunun kavuşturulması için güzergahta yerleri olanlardan Muvafakat Belgesi alınması gerekmektedir. Çatalağaç Köyündeki heyelanlı yolda ise teknik çalışmalarda sona  gelindi, inşallah biran önce yapımı gerçekleşir de vatandaşlarımız mağdur olmaz diyerek Çatalağaç Köyü-Günyüzü Köyü bağlantı yolunda ise bize düşen yapılması gerekenleri yapma sözü verdi.

Doğankent Caddesi üzerindeki diğer iş yerlerini ziyaret eden Karataş esnafın sorunları dinleyerek mümkün olanların yapılması için yanlarında olacağını belirtti. Fırıncı esnafı Varlı ile sohbette bulunan Karataş, ekmeğin yapılışı hakkında bilgi  aldı. Esnafa bereketli ve hayırlı kazançlar dileyerek ilçemizin gelişmesinde esnafın çok büyük rol aldığını vurgulayarak biz esnafımızın yanındayız elimizden geldiği kadar desteklerimizi vermeye hazırız. Dedi.  

İlçe esnafları da Kaymakam Karataş'ın kendilerini ziyaret etmelerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek ilçemizdeki yeni görevinde başarılar dilediler.