Vadi'nin Medya Penceresi
  • 28 Ocak 2020 Salı

Genç Parti Merkez İlçe Kongresi Yapıldı

Genç Parti Giresun İl Başkanı tarafından Merkez ilçe Başkanı olarak atanan Murat Aktaş yapılan olağan kongre ile birlikte yeniden Merkez ilçe Başkanlığına seçildi.

Genç Parti Merkez İlçe Kongresi Yapıldı

Çoğunluk sağlanarak gerçekleşen 1.Olağan kongrede Merkez İlçe Başkanı Murat Aktaş yaptığı konuşmada, Öncelikle kongremize katılarak şeref verdiniz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda el ele, omuz omuza çalışarak önce yerel siyasette, sonra ülke siyasetinde en iyi şekilde yerimizi alacağız. Bizler Genç parti olarak, Mazlumun hakkını savunacak, emekçinin yanında duracağız. Daha güçlü bir ekonomi daha güçlü bir Türkiye için geliyoruz. Sayın Genel Başkanımız Cem Uzanın da dediği gibi artık açık Türkiye'nin önünü, durduramazsınız. dedi.

Tek Liste halinde gidilen seçimde yeniden Başkanlığa seçilen Murat Aktaş’ın yönetimi ise şu isimlerden oluştu.Serkan Yılmaz, Ömer Kaya, Mustafa Zeki Öztürk, Hakan Kahyaoğlu, Eray Ayar, Sezer Aksu, Okan Kırış, Murat Türksever, Ertuğrul Dizdar Asil üyeliğe seçilirken; Arif Çifci, Cavit Yazıcı, Uğur Aksoy 26 delegenin oylarının tamamını alarak Genç Parti Merkez ilçe yönetimine seçildi.