Vadi'nin Medya Penceresi
  • 25 Şubat 2020 Salı

Doğankent İlk ve Orta Dereceli Okullarında Karne Tatili Başlıyor

Doğankent ilçesi İlk ve Orta dereceli okullarında 2019-2020 eğitim öğretim yılı 1. yarı yılını Huzur ve güvenli bir biçimde tamamlamış bulunmaktayız.

Doğankent İlk ve Orta Dereceli Okullarında Karne Tatili Başlıyor

Konuyla ilgili olarak ilçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Şirin, Bu gün ilçemizde temel eğitimde ve ortaöğretimde öğrenim gören 758 öğrencimiz karne heyecanı yaşamaktadır. Ünlü bir düşünür (Albert Schweitzer) her insanın iki eğitimi vardır der: Biri başkalarından aldığı, öteki ve daha önemlisi ise kendi kendine verdiğinizdir. Başkalarından aldığınız eğitim ve öğrenimin bir dönemi sona erdi. Ancak unutulmamalıdır ki eğitim hayat boyu devam eden heyecanlı bir süreçtir. Ve en önemli eğitimi kendi kendinize gayret göstererek elde edeceğiz.

2019-2020 eğitim öğretim döneminde gösterdikleri verimli, özverili ve sorumluluk duygusu içerisinde ki çalışmalarından dolayı tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Bu yolda onlara rehber olan öğretmen ve aile fertlerimizi de tebrik ediyorum. İçinde bulunduğumuz soğuk kış aylarında çocuklarımızın içini şefkatinizle ısıtacağınız sağlıklı, mutlu bir tatil diliyorum.

 Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller…