Vadi'nin Medya Penceresi
  • 25 Şubat 2020 Salı

YEŞİLAY Beyoğlu Şubesi'nin Yeni Başkanı Birol Kardaş

Beyoğlu Belediye AK Parti Meclis Üyesi Birol Kardaş Yeşilay Cemiyeti Beyoğlu Şube Başkanı seçildi.

YEŞİLAY Beyoğlu Şubesi'nin Yeni Başkanı Birol Kardaş

Taksim’de bulunan Akademi Beyoğlu Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen Yeşilay Cemiyeti Beyoğlu Şubesi 2. Olağan Kongresi tek liste ile yapıldı. Birol Kardaş görevi Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Yeşilay Beyoğlu Şubesi Kurucu, Onursal Başkanı Mehmet Erdoğan'dan devraldı. 

STK temsilcilerin yanı sıra Görele Dernekler Federasyonu Başkanı Muhittin Çelik’in de katıldığı kongrede Kardaş; Yeşilay'ın bu yıl kuruluşunun 100. Yılı. Bu münasebetle bu yıl bağımlılıkla mücadelede zirve yılı olacak. Bunun için de çok çalışacağız. Onursal Başkanımız Mehmet Erdoğan  destekleri ve tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz. Hedeflerimizde bir çok konu var. Bunlardan en önemlisi Yeşilay Dayanışma Merkezi ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Merkezi Binası. Bu merkezler için gerekli adımlar Mehmet Erdoğan başkanımızın döneminde atıldı. Gelinen nokta gurur ve ilham verici seviyede. Bu güzel tabloyu bizlere güvenip emanet eden başta Mehmet Erdoğan ve yönetim kurulundaki tüm dostlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Program sonunda Kurucu ve Onursal Başkanı Mehmet Erdoğan’a teşekkür plaketi takdim eden Kardaş , daha sonra yönetim kurulu üyeleri ile toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.