• Vadi'nin Medya Penceresi

20 Ağustos 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

GRÜ, Tiyatro Her Yerde İsimli Etkinlikler


  • 12 Aralık 2017 Salı
GRÜ, Tiyatro Her Yerde İsimli Etkinlikler
GRÜ, Tiyatro Her Yerde İsimli Etkinlikler

GRÜ Türkçe Topluluğu tarafından “Tiyatro Her Yerde” anlayışıyla gerçekleştirilen etkinliklerde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü çerçevesinde tiyatro gösterileri yapıldı.

4 Aralık 2017 Pazartesi günü Boztekke İlkokulu’nda “Gerçek Zenginlik Sağlıktır” adlı oyunla başlayan tiyatro gösterilerine “Değerlerimiz” teması ile 7 Aralık 2017 Perşembe günü Yağlıdere Ortaokulu’nda “Vah Müşfike Hala Vah” ile devam edildi. Etkinlik 8 Aralık 2017 Cuma günü Abacıbükü İlkokulu’nda “Simitçi Mercan” adlı oyunun sahnelenmesi ile tamamlandı.
    Etkinliklerde görev alan üniversitemiz öğrencileri, böylesine onur verici bir çalışmanın içinde yer aldıkları için mutluluklarını ifade ederlerken, Topluluk Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Dursun Şahin de, imkanları sınırlı olan, şehirde gerçekleştirilen kültür, sanat etkinliklerine yeterli ölçüde katılma imkanı bulunamayan okulları tercih etmeye çalıştıklarını belirtti. Şahin, bu etkinliklerin gerçekleştirilmesinde desteklerini esirgemeyen üniversitemiz idari, akademik ve destek personeline, etkinlik gerçekleştirilen okulun idareci, öğretmen ve yardımcı personeline teşekkür ederek;  destek ve ilgi olduğu sürece Giresun Üniversitesi adına en ücra köşedeki okulun öğrencilerinin de yüzünde tebessüm oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.
    Etkinliklerin gerçekleştirildiği okulların idarecileri ve öğretmenleri de Giresun Üniversitesine teşekkür ederek, üniversitenin imkanlarını kendilerine de sunmuş olmasından duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Okunma Sayısı: 402

Haber Kaynağı: Giresun Medya Platformu

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: GRÜ, Tiyatro Her Yerde İsimli Etkinlikler, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 402 4

Sitene Ekle